Trenuj jak Małgorzata Foremniak czy Katarzyna Glinka

Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka i Karolina Gorczyca – Ambasadorki Herbalife Triathlon Gdynia – zanim ruszyły do intensywnych treningów, wykonały serię badań profilaktycznych (Profilowany Program Diagnostyczny – Bezpieczne Uprawianie Sportu dostępny w placówkach LUX MED w Warszawie), dzięki którym sprawdziły wydolność swojego organizmu podczas wysiłku fizycznego i kompleksowo skontrolowały m.in. stężenie cukru i cholesterolu we krwi oraz pracę serca. Badania zakończyły się konsultacją z kardiologiem, który przedstawił i omówił wyniki badań oraz przekazał zalecenia zdrowotne przydatne w trakcie uprawiania sportu, dostosowane do indywidualnych predyspozycji każdej z nich.

Pr+-ba-wysi+ékowa-Ma+égorzaty-Foremniak-1 Pr+-ba-wysi+ékowa-Karoliny-Gorczycy Pr+-ba-wysi+ékowa-Karoliny-Gorczycy-1 Pr+-ba-wysi+ékowa-Karoliny-Gorczycy-2 Pr+-ba-wysi+ékowa-Ma+égorzaty-Foremniak

„Przygotowania do Triathlonu to ciężka praca, ogromny wysiłek, ale też duża przyjemność. Już niedługo spotkamy się wszyscy w Gdyni i będziemy pokonywać swoje słabości. Dzięki przeprowadzonym badaniom i wskazówkom, które były „szyte” na miarę moich możliwości i kondycji fizycznej, udało mi się trenować świadomie i mam poczucie dobrego przygotowania na start” – podkreśla Karolina Gorczyca.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  9 sierpnia 2014 16:47

  Bardzo dobrze,że wszystkie zostały zbadane. Przynajmniej mogą bezpiecznie wystartować.

  Odpowiedz
 2. bbo  9 sierpnia 2014 20:34

  Sportsmenki pełną parą!

  Odpowiedz
 3. as_sa  17 sierpnia 2014 21:56

  Podziwiam je za wolę walki i siłę bo udział w takim triathlonie to spory wysiłek dla organizmu

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany