Trendy koloryzacyjne wiosna-lato 2015 według Londa Professional

Nadejście nowego sezonu, szczególnie jeśli wiąże się to z pożegnaniem zimy i przywitaniem wiosny, warto przywitać metamorfozą. Wspólnie z marką Londa Professional przestawiamy trendy koloryzacyjne wiosna-lato 2015 i nowe modne fryzury damskie 

Naszym zdaniem wiosna to idealny czas na uwolnienie optymizmu, kreatywności i pozwoleniu sobie na swobodę w wyrażaniu siebie. Dlatego przede wszystkim w sezonie wiosna-lato 2015 będzie liczył się kolor!

Polecamy również: Jakimi butami zaskoczą nas projektanci w tym roku?

LS Candice 2015

Punktem wyjścia dla najnowszych trendów marki Londa Professional jest inspirujący miejski styl życia, radość życia i kolor. Styliści marki w tym sezonie stawiają na cukierkowe pastele lub mocno wyraziste, kontrastujące barwy. W najbliższym sezonie będziemy bawić się odcieniami – czy to za pomocą delikatnych refleksów, czy bardziej zdecydowanych, kontrastujących pasemek.

Zobacz też: Trendy wiosna lato 2015 – modne wzory i printy

 Pastele nie tylko przykuwają spojrzenia, ale również dodają świeżości i niepowtarzalnego uroku. Delikatne pastelowe odcienie doskonale komponują się z chłodnym blondem. Ciemne włosy natomiast doskonale współgrają z intensywnymi barwami. Takie kontrastujące kolory nie tylko dodadzą wyrazistego charakteru, ale również energii. W tym sezonie warto poddać się panelowej metodzie koloryzacji.

 A wy co sądzicie o pastelowych pasemkach?  Pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa w nadchodzącym sezonie?

Zapraszamy do galerii: Trendy koloryzacyjne wiosna-lato 2015 według Londa Professional

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...