Trendy jesień 2014 – jakie kolory będą dominować?

Termometry zdecydowanie wskazują, że lato ciągle trwa i nie ma się ku końcowi, jednak jesień nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami. Najważniejsze pokazy najnowszych kolekcji na sezon jesień – zima 2014/2015 już za nami, dlatego możemy powoli zacząć kompletowanie najmodniejszych stylizacji. Jakie kolory będą dominować?

Trendy jesien 2014 - klasyczne brazy

Klasyczne brązy

To najbardziej naturalne kolory jesieni, będące jednocześnie jej kwintesencją. Idealnie pasują do ciepłych stylizacji. Jeśli decydujemy się na odcienie miodu, pomarańczy czy złota, możemy mieć pewność, że naszym ubiorem rozgrzejemy jesienną aurę. Wybierajmy zatem grube, ciężkie traniny, które nadadzą stylizacji klasyczny look.

Trendy jesien 2014 - butelkowa zielen

Butelkowa zieleń

Absolutny hit jesieni powraca w tym roku już nie tylko na ubraniach, a teraz także na dodatkach. Stonowana zieleń ożywia codzienne oraz wieczorowe stylizacje i dodaje im oryginalnośći. Jej największą zaletą jest to, że łatwo zestawić ją z innymi odcieniami, np. brązami, szarościami, błękitami czy fioletami.

Trendy jesien 2014 - gleboka czern

Głęboka czerń

To najbardziej uniwersalny, a jednocześnie zawsze modny kolor, który najczęściej nosimy w wersji total look. Tej jesieni warto jednak połączyć czerń z transparentnymi wstawkami lub odważnymi dodatkami, którymi przełamiemy schematy.

Trendy jesien 2014 - odwazne odcienie zolci

Odważne odcienie żółci

Na przekór pogodzie i jesiennym nastrojom, w tym sezonie to właśnie żółć rozjaśni stonowane stylizacje. Wybierając ten kolor postawmy na minimalizm oraz proste i surowe kroje. Kiedy jednak zdecydujemy się na stylizację w stonowanych odcieniach, żółte dodatki będą idealnym rozwiązaniem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...