Najmodniejsze fryzury jesień 2016

Kolejne marki modowe przedstawiają swoje kolekcje odzieżowe na nadchodzący sezon. Wiemy już co będziemy nosić na sobie, ale co będzie na naszych głowach? Przedstawiamy najmodniejsze fryzury damskie i trendy fryzjerskie na jesień 2016!

Najmodniejsze fryzury damskie jesień 2016: Tekstura

jednym z najważniejszych trendów fryzjerskich na nadchodzącą jesień 2016 jest różnorodna tekstura. Dość już identycznych loków, splotów robionych tymi samymi przyborami fryzjerskimi. Na jesień stawiamy na naturalność, dlatego każde fale, spiralki, loki uznajemy za równie modne! To chyba jeden z najbardziej demokratycznych trendów związanych z modą!

 

Najmodniejsze fryzury jesień 2016: Fale

Ponieważ stawiamy na naturalność możemy zapomnieć również o idealnie wyprostowanych włosach. Panie, których włosy nie kręcą się, ani nie są naturalnie proste mogą postawić na naturalne, luźne fale. Taka fryzura w pozornym nieładzie odejmie lat, a w wietrzne jesienne dni będzie świetną wymówką dla niesfornych pasm! 🙂

Najmodniejsze fryzury jesień 2016 – Niskie wiązanie

Panie, które zdecydują się na kucyki tym razem mogą pokusić się o ich obniżenie. Jesienią styliści zapowiadają wiązanie włosów na wysokości karku.

 

Najmodniejsze trendy fryzjerskie na jesień 2016 – Niedbały koczek

Jeśli nisko wiązany kucyk nie przypadł nam go gustu – nic nie szkodzi, bo trendy wskazują przede wszystkim na luźne, niedbałe koczki, przypominające te od niechcenia wiązane gumką do włosów.

Najmodniejsze trendy fryzjerskie na jesień 2016 – Naturalne kolory

 

Jesienią stawiamy na naturalne kolory. Możemy zapomnieć o modnych latem festiwalowych szalonych kolorach tęczy. Na jesień 2016 rudowłose panie mogę postawić na szampański rudy, lub na rudości z ciemniejszymi, wpadającymi w brąz refleksami. Brunetki zaś w dalszym ciągu mile widziane będą z koloryzacją bronde, a także w czekoladowych brązach z odcieniami ciepłego blondu i rudego.  Szatynki zaś mogą postawić na jaśniejsze pasma na końcówkach w kolorach ciepłego brązu lub na czerwone refleksy na włosach. Jaki odcień blondu będzie najmodniejszy? Ciągle naturalne, wpadające w beżowe odcienie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...