Tregginsy i jegginsy od Esprit ? jesień 2010

W kolekcji Esprit na jesień 2010 znalazły się między innymi propozycje tregginsów i jegginsów.
Przypominamy, chcąc trochę uprościć skomplikowane meandry najnowszej mody, że pierwotnie tregginsy zastąpiły znane nam legginsy. Tregginsy są wykonane z grubszego materiału niż legginsy, chociaż zasada noszenia jest taka sama.

top11

Kolejną propozycją stały się modne od zeszłego roku, bazujące na tej samej regule: jegginsy. Są to jeansowe legginsy – bardzo obcisłe i elastyczne. Niestety, z uwagi na to, że są zwykle wykonane z cienkiego dżerseju lub elastycznego jeansu, mogą eksponować niedoskonałości naszej figury (na przykład fałdki tłuszczu!). Zalecamy więc rozwagę, jeśli mamy rozmiar większy niż 38/ maks. 40. Pomimo elastycznego jeansu nie wymodelują naszej figury. Jeżeli czujemy, że nasza sylwetka od pasa w dół nie jest doskonała, to podobny efekt uzyskamy nosząc super obcisłe rurki, które będąc uszyte z dobrego jeansu mogą nam pomóc w modelowaniu niektórych partii ciała. Zupełnie odrębnym problemem jest – niestety – ich wkładanie, nie zawsze komfortowe.

Każda z nas musi zdecydować, którą opcję wybrać: jegginsy czy bardzo obcisłe jeansy. Jeśli nasza figura nie jest perfekcyjna ale stawiamy na wygodniejsze jegginsy, to może wystarczy założyć do nich luźny sweter czy koszulę (rozwiązanie problemu za dużej pupy, brzuszka czy za dużego obwodu górnej części ud), włożyć wysokie koturny (optyczne wydłużenie nóg) i będziemy się prezentować nie tylko modnie ale i zgrabnie.

top21

Prezentowane modele można kupić w najbliższym sklepie Esprit lub w sklepie internetowym: www.esprit.eu Sklep internetowy jest prowadzony, niestety w języku angielskim, ale wchodząc na tę witrynę jesteśmy rozpoznawani jako użytkownik polskiej wersji językowej. Klikając zakładkę na dole: help, otrzymujemy informację po polsku o ogólnych warunkach sprzedaży, kosztach wysyłki czy możliwości zwrotu.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie pokazujemy 2 kolekcje jako przykłady dla tego artykułu. Pierwsza kolekcja to zestawienia legginsów, tregginsów i jegginsów z innymi ubraniami firmy Esprit. Druga kolekcja to temat niniejszego artykułu w zbliżeniu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (260 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dudqa  31 lipca 2013 10:01

    bardzo fajne propozycje

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  25 kwietnia 2017 14:08

    Moja ulubiona marka. I te tutaj rzeczy bardzo fajne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany