Transparentna kolekcja COLORS OF JOY od Swatch – latem otwórz się na kolory!

Utrzymane w gamie radosnych, wyrazistych, świeżych i zabawnych kolorów w transparentnym wydaniu zegarki z kolekcji Colors of Joy od Swatch to idealny dodatek do letnich stylizacji. Pozwalają wyrazić swoją indywidualność i wyróżnić się w tłumie.

color of joy swatch

Transparentne zegarki Colors of Joy od Swatch są idealne na lato/Mat. nadesłane

Lato jest idealną okazją do przełamywania rutyny barwami, które dają energię do życia oraz poczucie lekkości i wolności od wschodu do zachodu słońca. Dlatego Swatch wypuścił na rynek kolekcję, która urzeka formą i kolorami.

color of joy swatch

Mat. nadesłane

Wyjątkowa kolekcja Swatch odzwierciedla zamiłowanie do sztuki. Jakie modele można w niej znaleźć – zobacz w artykule poniżej:

W nowej kolekcji COLORS OF JOY od Swatch do wyboru mamy sześć modeli BIG BOLD w dużym rozmiarze. Takie zegarki to nie lada gratka dla tych, którzy chcą się wyróżnić w tłumie. BIG BOLD ucieleśnia podejście, sposób myślenia oraz styl życia cechujący się swobodą, pewnością siebie i nieprzewidywalnością.

colors of joy swatch

Mat.nadesłane

Zegarki są wykonane z materiałów bio: od koperty po bransoletę, od ramki po szkło, a nawet tarczę. Są lekkie, transparentne, kolorowe i wygodne, a przy tym wodoodporne, przez co będą idealnym wyborem na wakacje!

Pastelowe zegarki od Swatch z kwadratową kopertą to wyjątkowa propozycja ramki. Jakie warianty są w niej dostępne? Zobacz:

Po raz pierwszy w Swatch, zintegrowana, formowana wtryskowo bransoleta posiada również zapięcie motylkowe z materiału bio, co pozwoliło zachować maksymalną lekkość zegarka. To tradycyjna, wysokiej klasy sztuka zegarmistrzowska w zupełnie nowej odsłonie, możliwa dzięki naszym opatentowanym materiałom. Nadają one zegarkom wyjątkowy charakter Swatch o gwarantowanej jakości Swiss-made.

colors of joy swatch

Mat.nadesłane

Od basenu, poprzez plaże, po park, od wschodu do zachodu słońca: rozmiar zawsze ma znaczenie, gdy w grę wchodzi lekka, transparentna kolekcja COLORS OF JOY i letnie wibracje Swatch!

Kolekcja jest dostępna od 11 czerwca 2024 w sklepach Swatch na całym świecie oraz sklepie internetowym swatch.com.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
zapisuję głos...