Torebki Wojewodzic wiosna – lato 2016 w stylu vintage

Torebki Wojewodzic wiosna – lato 2016 uwodzą subtelnością i kobiecością lat 50. Dodatkowo zauważamy w proponowanej kolekcji zmysłowe i festiwalowe akcenty lat 60. Marka Wojewodzic wdzięcznie bawi się w tym sezonie formą i trendami, tworząc ekskluzywną, wiosenno – letnią kolekcję torebek w stylu vintage.

Wojewodzic-torby_wiosnalato_2016_1

 

Torebki Wojewodzic wiosna – lato 2016 – opis kolekcji 

W najnowszej, wiosenno – letniej kolekcji Wojewodzic, styl vintage powraca we współczesnej interpretacji wzorów z minionych lat. Wyraźnie zarysowują się inspiracje stylem lat 50. i 60. „Klasyczna elegancja młodości Sophi Loren, czy Audrey Hepburn jest wspaniałym źródłem inspiracji. W najnowszej kolekcji klientki marki odnajdą w torebkach kobiecość i szyk lat 50., ale znajdą również dziewczęcość i radość życia, tak bardzo charakterystyczne dla kolejnej dekady.” – mówi Włodzimierz Wojewodzic, właściciel firmy.

Wojewodzic-torby_wiosna-lato_2016_2

Lata 50. ubiegłego wieku to kwintesencja kobiecości i subtelności. Geometryczne formy, prostota, zestawienie mocnych kolorów, krótka rączka i sztywny materiał. Połączenie bieli z czernią w stylu Audrey Hepburn to do dzisiaj wyznacznik kobiecego szyku i elegancji. Dominująca klasyka i delikatność torebek z linii Day Classic oraz Work Smart, z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom wytwornego szyku.

Wojewodzic-torby_wiosna-lato_2016_3

Marka Wojewodzic przez lata zdążyła nas przyzwyczaić do postrzegania jej torebek jako synonimu ponadczasowej elegancji, ale w prezentowanej kolekcji idzie o krok dalej. Klasę i szyk torebek podkreśla zmysłowymi i hippisowskimi akcentami zaczerpniętymi z lat 60. Pojawiają się pasiaste printy, intensywna, odważna paleta kolorów i frędzle w rozmaitych wariantach. Dlatego entuzjastki bardziej festiwalowych stylizacji, swoich modeli powinny szukać w liniach Night & Shine oraz Friday Lounge.

Wojewodzic-torby_wiosna-lato_2016_4

Zapraszamy do galerii z najnowszymi modelami toreb marki Wojewodzic

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...