Torebki dla mamy i córki od Manufaktury de Mehlem

Dnia Matki oraz Dnia Dziecka co raz bliżej. Z okazji tych wyjątkowych świąt manufaktura de Mehlem przygotowała specjalną ofertę wyjątkowych torebek dla Pań.

manufaktura de Mehlem

Torby te wykonane są z wysokiej jakości skór, w dwóch wariantach małym i dużym ? dla Mamy i córki. Duety torebek to doskonały prezent dla każdej z Pań.

Pomysł na stworzenie duetu torebek dla mamy i córki zrodził się w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientek. Zdarza się, że po zakupie torebki naszej marki zgłaszają się do nas Mamy lub córki, z prośbą o wykonanie podobnej torebki np. z drobnymi modyfikacjami typu kolor lub rozmiar torby. Na tej podstawie powstały duety, które uważam doskonale nadają się na prezent z okazji zbliżających się Świąt. ? mówi Filip de Mehlem właściciel krakowskiej manufaktury.

manufaktura de Mehlem

W tej niezwykłej ofercie gotowych propozycji znajduje się kilka modeli, warto jednak podkreślić, że pracowania de Mehlem realizuje również indywidualne zamówienia klientek. Jest to doskonała okazja, aby dać popis swojej wyobraźni i stworzyć własne, niepowtarzalne duety torebek.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (105 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. monicitia  17 stycznia 2017 19:10

    Klasyka!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany