Torebka w wielkim mieście

Ile czasu, energii i nerwów zajmuje statystycznie kobiecie aktywnej zawodowo szukanie kluczy w torebce? Z naszych  doświadczeń wynika, że o wiele za dużo.  Mimo rozwoju cywilizacji, udoskonalenia techniki i form komunikacji, nie było mądrego, który zmieściłby w jednym miejscu, to, co zazwyczaj absolutnie niezbędne, a co z syzyfową cierpliwością  kobiety starają  się zmieścić i utrzymać w należytym porządku ( czytaj: na swoim miejscu) w torebce. Jeśli mamy laptopa lub inne podobne narzędzie, zazwyczaj nosimy dwie torebki, z jednakowym skutkiem czyniąc w nich codzienny kipisz, przy okazji obciążając kręgosłup. I nie ma rady!

Torebki SUSHI

Otóż rada jest, a nazywa się dość egzotycznie, bo SUSHI, ale nie w kulinariach ratunek. Ukojenie w zmaganiu się z bałaganem w torebce (torebkach)przyniosą torby na laptopa, o wdzięcznej nazwie modnego ostatnio jedzenia z Dalekiego Wschodu, co sprawdziliśmy empirycznie.

Wiosenną kolekcję oryginalnych toreb na laptopa i notebooki SUSHI można określić: elegancka, ponadczasowa, kobieca!  Pojawiły się w niej aktualne światowe trendy modowe, które z pewnością zachwycą zwolenniczki minimalistycznego stylu. Wysublimowana klasyczna prostota w połączeniu z oryginalnym wzorem i detalem. Dodatkowo Panie, które stale noszą ze sobą notebooki czy laptopy, o czym pisaliśmy powyżej, nie muszą już obciążać się dodatkową torbą, bo torby są dostosowane do dzisiejszego stylu życia i mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele niezbędnych mniejszych i większych damskich drobiazgów ( szminka, puder, perfumy, telefon) ,koniecznych do funkcjonowania. Naszym zdaniem kobiety praktyczne, nowoczesne i fashionistki zarazem muszą być SUSHI tej wiosny!.

Torebki SUSHI (2)

Torebki SUSHI (1)

 Cała kolekcja toreb SUSHI : www.mobilefashion.pl,

Foto.: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut s.j

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. M.  21 kwietnia 2013 17:27

    Bardzo fajny pomysł,aby połączyć torebkę z torbą na laptopa 🙂 Wygodnie i modnie!

    Odpowiedz
  2. Masza  11 lipca 2013 14:52

    Skorzystałam z pomysłu i kupiłam sobie taką torbę na laptopa.Niestety znów jest strasznie ciężka,a mam w niej naprawdę niezbędne akcesoria.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany