Torby marki Braccialini

Historia marki Braccialini sięga 1954 roku, od lat 80. zaś marka zaczęła podbijać świat mody. Wyroby Braccialini wzbudziły zainteresowanie wśród tak znanych kreatorów, jak Vivienne Westwood, RoccoBarocco, Fiorucci i Bagutta, z którymi Braccialini podpisała kontrakty na zaprojektowanie luksusowych dodatków i akcesoriów. Torebki Braccialini tworzone są z najwyższej jakości skór i materiałów, a zabawa formą – jest motto projektantów.

W roku 1990 powstała linia TUA skierowana do młodszej, dynamicznej klientki. Produkty tej linii są tańsze, lecz wciąż wykonane z największą dbałością o szczegóły. Inspirowana codziennym życie, lecz sposób w jaki jest ono pokazane jest symbolem prawdziwego włoskiego stylu życia – trochę zwariowany, trochę ekstrawagancki i szalenie oryginalny.

W tym sezonie linia TUA ma kilka serii. Najbardziej znana Cartoline w zabawny sposób przedstawia profesje ? możemy zobaczyć kucharza, reżysera, muzyka, malarza oraz tancerza.

Równie interesująca jest seria Calabrone przedstawiająca najróżniejsze rasy psów. Wśród nich możemy zobaczyć buldoga francuskiego, cocer spaniela, yorka i dalmatyńczyka.


Linia TUA to także smaczne torebki, ozdobione babeczkami, cukierkami i ciastkami. Wyglądają tak apetycznie, że chciałoby się je schrupać!

Lubianą linią jest także linia rockowa ? która wpasowuje się w klimat szalonej sobotniej nocy.
Ostatnia z serii dostępna na polskim rynku to eleganckie kopertówki w kształcie listu, który każda z nas chciałaby znaleźć we własnej skrzynce pocztowej.

Każda z torebek jest oddzielny, niepowtarzalnym dziełem sztuki, który sam w sobie jest piękny i oryginalny. Nie trzeba podkreślać jak ważna jest dla każdej z nas nasza torebka. Dlatego właścicielka i projektantka Carla Braccialini wierzy, że „w torebce znajduje się całe Twoje życie” – czyż nie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Pingback:Braccialini - Torebki pełne magii (Galeria 12 zdjęć) | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

 2. Masza  27 lipca 2013 10:44

  Prawie cały dom to czasami mieszczę w swojej torbie,ale takich bym jednaj nie nosiła.Co prawda śmieszne są,ale mogą takie nosić nastolatki.

  Odpowiedz
 3. karolinav  14 sierpnia 2013 20:39

  Zbyt „śmieszne” te torebki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany