Torby marki Braccialini

Historia marki Braccialini sięga 1954 roku, od lat 80. zaś marka zaczęła podbijać świat mody i modowe stylizacje. Wyroby Braccialini wzbudziły zainteresowanie wśród tak znanych kreatorów, jak Vivienne Westwood, RoccoBarocco, Fiorucci i Bagutta, z którymi Braccialini podpisała kontrakty na zaprojektowanie luksusowych dodatków i akcesoriów. Torebki Braccialini tworzone są z najwyższej jakości skór i materiałów, a zabawa formą – jest motto projektantów.

W roku 1990 powstała linia TUA skierowana do młodszej, dynamicznej klientki. Produkty tej linii są tańsze, lecz wciąż wykonane z największą dbałością o szczegóły. Inspirowana codziennym życie, lecz sposób w jaki jest ono pokazane jest symbolem prawdziwego włoskiego stylu życia – trochę zwariowany, trochę ekstrawagancki i szalenie oryginalny.

W tym sezonie linia TUA ma kilka serii. Najbardziej znana Cartoline w zabawny sposób przedstawia profesje ? możemy zobaczyć kucharza, reżysera, muzyka, malarza oraz tancerza.

Równie interesująca jest seria Calabrone przedstawiająca najróżniejsze rasy psów. Wśród nich możemy zobaczyć buldoga francuskiego, cocer spaniela, yorka i dalmatyńczyka.


Linia TUA to także smaczne torebki, ozdobione babeczkami, cukierkami i ciastkami. Wyglądają tak apetycznie, że chciałoby się je schrupać!

Lubianą linią jest także linia rockowa ? która wpasowuje się w klimat szalonej sobotniej nocy – doskonalą dla stylu boho.
Ostatnia z serii dostępna na polskim rynku to eleganckie kopertówki w kształcie listu, który każda z nas chciałaby znaleźć we własnej skrzynce pocztowej.

Każda z torebek jest oddzielny, niepowtarzalnym dziełem sztuki, który sam w sobie jest piękny i oryginalny. Nie trzeba podkreślać jak ważna jest dla każdej z nas nasza torebka. Dlatego właścicielka i projektantka Carla Braccialini wierzy, że „w torebce znajduje się całe Twoje życie” – czyż nie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Pingback:Braccialini - Torebki pełne magii (Galeria 12 zdjęć) | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

 2. Masza  27 lipca 2013 10:44

  Prawie cały dom to czasami mieszczę w swojej torbie,ale takich bym jednaj nie nosiła.Co prawda śmieszne są,ale mogą takie nosić nastolatki.

  Odpowiedz
 3. karolinav  14 sierpnia 2013 20:39

  Zbyt „śmieszne” te torebki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany