Torby marki Braccialini
Historia marki Braccialini sięga 1954 roku, od lat 80. zaś marka zaczęła podbijać świat mody i modowe stylizacje. Wyroby Braccialini wzbudziły zainteresowanie wśród tak znanych kreatorów, jak Vivienne Westwood, RoccoBarocco, Fiorucci i Bagutta, z którymi Braccialini podpisała kontrakty na zaprojektowanie luksusowych dodatków i akcesoriów. Torebki Braccialini tworzone są z najwyższej jakości skór i materiałów, a zabawa formą – jest motto projektantów.
W roku 1990 powstała linia TUA skierowana do młodszej, dynamicznej klientki. Produkty tej linii są tańsze, lecz wciąż wykonane z największą dbałością o szczegóły. Inspirowana codziennym życie, lecz sposób w jaki jest ono pokazane jest symbolem prawdziwego włoskiego stylu życia – trochę zwariowany, trochę ekstrawagancki i szalenie oryginalny.
W tym sezonie linia TUA ma kilka serii. Najbardziej znana Cartoline w zabawny sposób przedstawia profesje ? możemy zobaczyć kucharza, reżysera, muzyka, malarza oraz tancerza.
Równie interesująca jest seria Calabrone przedstawiająca najróżniejsze rasy psów. Wśród nich możemy zobaczyć buldoga francuskiego, cocer spaniela, yorka i dalmatyńczyka.
Linia TUA to także smaczne torebki, ozdobione babeczkami, cukierkami i ciastkami. Wyglądają tak apetycznie, że chciałoby się je schrupać!
Lubianą linią jest także linia rockowa ? która wpasowuje się w klimat szalonej sobotniej nocy – doskonalą dla stylu boho.
Ostatnia z serii dostępna na polskim rynku to eleganckie kopertówki w kształcie listu, który każda z nas chciałaby znaleźć we własnej skrzynce pocztowej.
Każda z torebek jest oddzielny, niepowtarzalnym dziełem sztuki, który sam w sobie jest piękny i oryginalny. Nie trzeba podkreślać jak ważna jest dla każdej z nas nasza torebka. Dlatego właścicielka i projektantka Carla Braccialini wierzy, że „w torebce znajduje się całe Twoje życie” – czyż nie?
Pingback:Braccialini - Torebki pełne magii (Galeria 12 zdjęć) | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.
Prawie cały dom to czasami mieszczę w swojej torbie,ale takich bym jednaj nie nosiła.Co prawda śmieszne są,ale mogą takie nosić nastolatki.
Zbyt „śmieszne” te torebki