Torby i torebki od LOFT37.PL

Nie ma jednego obowiązującego trendu w torebkach. W tym sezonie króluje różnorodność. Torebka może być duża i bardzo pojemna, ale może być też mała.

LOFT37 (1)

Klasyczna, fikuśna, dwukolorowa, czarna, szara… – w zasadzie w kwestii torebek mamy sporą dowolność. Warunek konieczny – musi być wykonana z dobrej jakościowo skóry. Znaki szczególne to nowoczesność i wyrafinowanie. Idealne dopełnienie looku do pracy, na zakupy i na uroczystą premierę. Lubimy wybór, więc dobrze byłoby, aby wyposażona była w dwa paski: krótki i długi. Powinna mieć też przegródkę na telefon, zasuwaną kosmetyczkę, w której można schować błyszczyk, puder i inne drobiazgi, bez których kobieta nie wychodzi z domu.

LOFT37 (5)

LOFT37 (4)

Modna torebka nie może być nudna. Musi, jak reszta stroju, wyrażać jej właścicielkę. Jej gust i oczekiwania. A ponieważ każda kobieta jest niepowtarzalna oczekujemy torebki skrojonej pod siebie.

LOFT37 (3)

LOFT37 (2)

LOFT37 (6)

Takie modele na pewno znajdziemy w butiku Loft37.pl. Projektantki marki, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, w tym sezonie proponują torby i torebki ze skóry dwustronnej. Nowe modele w kolekcji BIG LOVE, BIG REGULAR, DOUBLE LOVE i LOVE wzbudzą miłość niejednej fashionistki. Są eleganckie, nietuzinkowe, wygodne, z mnóstwem praktycznych przegródek i kieszonek, dobre jakościowo i idealne odszyte. Marzenie każdej wymagającej i świadomej swoich potrzeb kobiety. Nowe torby Loft37.pl dostępne są w butikach marki oraz z butiku internetowym www.loft37.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Lindale  15 kwietnia 2013 12:57

  Ceny z kosmosu

  Odpowiedz
 2. Masza  17 lipca 2013 11:30

  Ale fajne torebeczki,dwukolorowe,ekstra.Na ceny nawet nie patrzę.

  Odpowiedz
 3. dudqa  22 lipca 2013 09:45

  słodkie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany