Top Secret TV

Nowy projekt marketingowy marki Top Secret to cykl filmów stylizacyjnych pod wspólną nazwą Top Secret TV. W nagraniach  wykorzystywane są kolekcje Top Secret, Troll i Drywash. Stylistki Top Secret nie tylko przedstawiają trendy sezonu, również radzą jak zestawiać elementy garderoby, akcesoria i dodatki, by skomponować modną sylwetkę. Top Secret TV kierowana jest do wszystkich tych, którzy w sieci szukają nowinek ze świata mody.

Top Secret TV

Projekt jest kontynuacją strategii Express Yourself. Marka  Top Secret chce pomóc wszystkim, którzy chcą się wyrażać przez ubranie i stać się swego rodzaju internetowym doradcą stylizacyjnym. Stylistki prócz prezentacji najnowszych trendów w modzie będą pokazywały sztukę ubierania różnych sylwetek, w oparciu o modne i „ bazowe” modele z kolekcji Top Secret, Troll I Drywash. Dla  osób, które nie czuja się pewnie w natłoku trendów  będzie też podpowiedź doboru ubrań odpowiednich na różne okazje.

Top Secret TV

Pierwsze filmy można obejrzeć na kanale Top Secret, na youtube: www.youtube.com/user/topsecretandfriends

Kolejne odcinki pojawią się na przełomie czerwca i lipca, następnie co dwa tygodnie, będą emitowane również na  kanale Youtube, serwisie topsecret.pl. Plany obejmują emisję około 6 filmów na sezon.

Z badań marketingowych wynika, że klientki Top Secret szukają kompleksowych porad stylistycznych. Cykl filmów jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Top Secret TV

Top Secret TV

Projekt realizowany jest przez dział marketingu Top Secret przy współpracy z THINKINGmedia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany