To nie jest zwykły butik! Odkryj wnętrze Yope w nowej odsłonie

Niezmiennie cieszy nas rosnąca popularność ekologicznych rozwiązań i powrotu do natury. W ostatnim czasie w marce YOPE pojawiła się linia kosmetyków inspirowana dzikimi roślinami. Idąc za ciosem, zieleń i natura wkroczyła także do kameralnego wnętrza warszawskiego butiku YOPE przy ul. Mokotowskiej. 

Warszawski butik YOPE to wyjątkowe miejsce. Do tej pory wnętrze zachwycało połączeniem łagodnych, pastelowych kolorów i surowych, nowoczesnych mebli. Nowy design sprawia, że butik tryska egzotyczną energią, a każdy, kto przekroczy próg tego miejsca, może poczuć prawdziwą moc dzikiej natury.

butik yope na mokotowskiej

źródło: materiały nadesłane

Roślinne wnętrze YOPE

Autorem projektu odświeżonego wnętrza jest Loskiewicz.Studio. Za kwiatowe instalacje odpowiada zaś Gładki Studio. Projekt miał na celu wprowadzenie do przestrzeni dzikości charakterystycznej dla nowej serii kosmetyków.

 „Dzikie rośliny pojawiły się w centralnej części ekspozycji, wiszą na instalacji pod sufitem, roślinność dosłownie wylewa się, tworzy wrażenie jakby wnętrze było powoli przejmowane przez zieleń. Dajemy pole naturze, pozwalamy jej wejść dalej – rośliny obrastają obłe i przyjemne w dotyku kształty elementów wyposażenia, które z kolei nawiązują do delikatności i miękkości konsystencji kosmetyków. Butik stał się obiektem niemalże artystycznym, z dziką rzeźbą pośrodku i praktyczną toaletką pozwalającą testować kosmetyki w części funkcjonalnej. Dobór kolorów – mocnych, ciemnych, które eksponują produkt i podkreślają tło, jest inspirowany opakowaniami kosmetyków. To daje spójność koncepcji i kolorystyki – podkreśla Anna Łoskiewicz

odmieniony butik YOPE

źródło: materiały nadesłane

Ekologiczne rozwiązania

Pisząc o warszawskim butiku YOPE nie sposób nie wspomnieć o jednym z pierwszych w Polsce ekologicznych rozwiązań w branży kosmetycznej, które wprowadziła w marka. Na miejscu znajduje się stacja refill, w której możesz skorzystać z opcji ponownego napełniania swoich ulubionych kosmetyków. To troska zarówno o konsumenta, jak i o przyszłość planety. Koncept sklepu stawia na otwartość i wygodę kupujących. W butiku dostępne są także umywalki i miejsca do testowania kosmetyków. YOPE jak zwykle pozytywnie zaskakuje i zachęca do poznania każdego z produktów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...