The Jaguar Collection – luksusowe produkty dla miłośników marki

Gadżety dla fanów motoryzacji są nie lada gratką. Możemy poczuć smak luksusu zostając kolekcjonerami i zarazem użytkownikami ich markowych akcesoriów. Jaguar przygotował kolekcję luksusowych produktów dla miłośników marki. The Jaguar Collection to zarówno brytyjskie akcesoria z naturalnych materiałów, stylowe gadżety inspirowane logo oraz przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50. rocznicę Jaguara E-type, które mogą stać się idealnym prezentem pod choinkę.

The Jaguar Colletcion - dla milosnikow marki Jaguar

Masz Jaguara? Super wybór, ale teraz czas na nowe gadżety, które będą dopełnieniem Twojego wyrafinowanego stylu. A może, jeszcze nie jesteś szczęśliwym posiadaczem super auta. Od czegoś trzeba zacząć. Akcesoria obdarowane logiem Jaguara będą dobrym początkiem!

The Jaguar Colletcion - dla milosnikow marki

Linia gadżetów sygnowanych logo, może stać się inspiracją do zakupu designerskiego prezentu. Luksus związany z marką samochodu nie kończy się tylko na kierownicy i czterech kołach.

The Jaguar Colletcion - dla milosnikow marki

?Gadżety powinny być innowacyjne, praktyczne i designerskie ? takie są produkty z serii The Jaguar Collection. To unikatowe przedmioty stworzone specjalnie dla naszej marki. Zostały zainspirowane dziedzictwem firmy, ale czerpią także z najnowszych rozwiązań technicznych. Są więc niepowtarzalne? ? mówi Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

The Jaguar Colletcion - dla milosnikow marki

W świąteczno-zimowej kolekcji Jaguara znajdziemy perfumy, ?Klasyczną Czerń? dla Niego i ?Purpurową Edycję? dla Niej. Produkowane przez jednego z wiodących domów perfumeryjnych w Europie. Miłośnicy Jaguarów to także koneserzy najlepszych win, stąd w limitowanej kolekcji dostępne są korkociągi, zatyczki do butelek czy korki z wizerunkiem dzikiego kota. Wśród unikatowych gadżetów znalazły się również wyjątkowe przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50 rocznicę urodzin Jaguara E-type. Należą do nich m.in. porcelanowe filiżanki do czarnej, pobudzającej espresso.

The Jaguar Colletcion - dla milosnikow marki

Więcej inspiracji znajdziesz na www.jaguarcollection.com lub w siedzibie lokalnego dealera marki JLR w Polsce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...