Wstąp do Klubu Urody i zostań testerką kosmetyków

Jak działa testowanie w Klubie Urody?

Redakcja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń testerki i wysyła produkt do testowania. Wyboru dokonujemy w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów i na forum, rzetelność testów) oraz jakość opinii na Twoim blogu (jeśli go prowadzisz). Przetestuj produkt i wyraź swoją opinię używając formularza TESTY, który pojawi się na Twoim koncie, gdy tylko zostaniesz wybrana do testowania. Jeśli Twój test spodoba się – opublikujemy go nagradzając Cię extra punktami (od 100 do 200 punktów za test). Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Pochwal się swoim testem wśród znajomych na portalach społecznościowych i zgłoś się ponownie do testowania.

Chcesz opisać produkt, który nie jest zgłoszony do testowania i w ten sposób należeć do Klubu Urody? Użyj w tym celu naszej wewnętrznej poczty wysyłając zgłoszenie do użytkownika Redakcja z tematem Klub Urody. Udostępnimy Ci zakładkę Testy na Twoim koncie. Pisząc własne testy zwiększasz swoją szansę na to, że właśnie Ciebie wybierzemy do testów.

Zostałaś wybrana do testów lub piszesz własny test – oto instrukcja: Jak napisać test kosmetyku

Jeśli już testowałaś u nas kosmetyki – pobierz tutaj  baner Zaufanej Testerki

***

Biotaniqe Dermoskin Expert, Ultra Nawilżający Krem/Żel Rozświetlający

Biotaniqe Dermoskin Expert, Ultra Nawilżający Krem/Żel Rozświetlający

Ultra Nawilżający Krem/Żel Rozświetlający marki Biotaniqe jest oparty na wyjątkowej, hydrożelowej formule. Zawiera naturalne, witalizujące składniki, dzięki którym odświeża skórę, nawilża ją, zapobiega utracie wilgoci i niweluje oznaki zmęczenia. Krem łączy w sobie życiodajne działanie naturalnych składników ze zdobyczami współczesnej technologii. Został przetestowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. Krem/Żel zawiera: Wodę probiotyczną Pro.aQua, która wspiera naturalną […]

Lista testerek została zamknięta