Wstąp do Klubu Urody i zostań testerką kosmetyków

Jak działa testowanie w Klubie Urody?

Redakcja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń testerki i wysyła produkt do testowania. Wyboru dokonujemy w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów i na forum, rzetelność testów) oraz jakość opinii na Twoim blogu (jeśli go prowadzisz). Przetestuj produkt i wyraź swoją opinię używając formularza TESTY, który pojawi się na Twoim koncie, gdy tylko zostaniesz wybrana do testowania. Jeśli Twój test spodoba się – opublikujemy go nagradzając Cię extra punktami (od 100 do 200 punktów za test). Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Pochwal się swoim testem wśród znajomych na portalach społecznościowych i zgłoś się ponownie do testowania.

Chcesz opisać produkt, który nie jest zgłoszony do testowania i w ten sposób należeć do Klubu Urody? Użyj w tym celu naszej wewnętrznej poczty wysyłając zgłoszenie do użytkownika Redakcja z tematem Klub Urody. Udostępnimy Ci zakładkę Testy na Twoim koncie. Pisząc własne testy zwiększasz swoją szansę na to, że właśnie Ciebie wybierzemy do testów.

Zostałaś wybrana do testów lub piszesz własny test – oto instrukcja: Jak napisać test kosmetyku

Jeśli już testowałaś u nas kosmetyki – pobierz tutaj  baner Zaufanej Testerki

***

AVA Botanical HiTech, Regenerujące serum modelujące owal twarzy

AVA Botanical HiTech, Regenerujące serum modelujące owal twarzy

Opis producenta: Regenerujące serum modelujące owal twarzy z linii AVA Botanical HiTech to prawdziwy kosmetyk do zadań specjalnych. Dzięki zawartości regenerującego kompleksu substancji aktywnych stymuluje skórę do odnowy, zaś beta-glucan z pędów owsa, cynk i ekstrakt z probiotycznych drożdży łagodzą podrażnienia i uspokajają skórę. Serum  uzupełnia także niedobory ceramidów w skórze i pobudza produkcję lipidów.

Lista testerek została zamknięta

AVA Botanical HiTech, Korektor zmarszczek serum antyoksydacyjne

AVA Botanical HiTech, Korektor zmarszczek serum antyoksydacyjne

Opis producenta: Korektor zmarszczek serum antyoksydacyjne do twarzy z serii AVA Botanical HiTech zapewnia  szerokie, odmładzające spektrum działania. Antyoksydacyjny kompleks o intensywnym działaniu składa się z: naturalnej taksyfoliny, witaminy C, resweratrolu. Serum efektywnie spłyca zmarszczki – stają się one słabo widoczne. Dzięki zawartemu w kosmetyku  aloesowi oraz naturalnym olejom, skóra staje się dogłębnie nawilżona, zregenerowana

Lista testerek została zamknięta

AVA Botanical HiTech, Odmładzający krem do twarzy na noc

AVA Botanical HiTech, Odmładzający krem do twarzy na noc

Opis producenta: Odmładzający krem AVA Botanical HiTech na noc to kosmetyk  o bogatej odmładzającej formule. Aktywne składniki kremu to przede wszystkim: innowacyjna taksyfolina proretinol komórki macierzyste. Te perfekcyjnie dobrane składniki zapewniają mu moc intensywnego nawilżania, odmładzania oraz regeneracji komórek dojrzałej skóry. Regularne stosowanie kosmetyku zapewnia promienną twarz oraz jędrność i sprężystość.  emanująca zdrowym blaskiem. Cała

Lista testerek została zamknięta

AVA Botanical HiTech, Liftingujący krem do twarzy na dzień

AVA Botanical HiTech, Liftingujący krem do twarzy na dzień

Opis producenta: Liftingujący krem do twarzy na dzień z serii AVA Botanical HiTech dzięki takim składnikom jak: taksyfolinia specjalistyczny kompleks śnieżnej algi, zielony kawior algi laminaria skutecznie napina i ujędrnia zmęczoną, pozbawioną elastyczności skórę twarzy, pomagając jej odzyskać utracony blask. Krem spłyca drobne zmarszczki i linie mimiczne, wygładzając cerę i przygotowując ją do nałożenia makijażu.

Lista testerek została zamknięta