Wstąp do Klubu Urody i zostań testerką kosmetyków

Jak działa testowanie w Klubie Urody?

Redakcja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń testerki i wysyła produkt do testowania. Wyboru dokonujemy w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów i na forum, rzetelność testów) oraz jakość opinii na Twoim blogu (jeśli go prowadzisz). Przetestuj produkt i wyraź swoją opinię używając formularza TESTY, który pojawi się na Twoim koncie, gdy tylko zostaniesz wybrana do testowania. Jeśli Twój test spodoba się – opublikujemy go nagradzając Cię extra punktami (od 100 do 200 punktów za test). Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Pochwal się swoim testem wśród znajomych na portalach społecznościowych i zgłoś się ponownie do testowania.

Chcesz opisać produkt, który nie jest zgłoszony do testowania i w ten sposób należeć do Klubu Urody? Użyj w tym celu naszej wewnętrznej poczty wysyłając zgłoszenie do użytkownika Redakcja z tematem Klub Urody. Udostępnimy Ci zakładkę Testy na Twoim koncie. Pisząc własne testy zwiększasz swoją szansę na to, że właśnie Ciebie wybierzemy do testów.

Zostałaś wybrana do testów lub piszesz własny test – oto instrukcja: Jak napisać test kosmetyku

Jeśli już testowałaś u nas kosmetyki – pobierz tutaj  baner Zaufanej Testerki

***

FLOSLEK, Anti-aging masełko do rąk „Wanilia”

FLOSLEK, Anti-aging masełko do rąk „Wanilia”

Informacje od producenta: Bogata hydrofobowa formuła preparatu oparta na dobroczynnym działaniu oleju z Luffa Cylindrica i oleju ze słodkich migdałów przynosi efekt dogłębnego nawilżenia i wygładzenia skóry. Zabezpiecza dłonie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, pielęgnując i wzmacniając paznokcie. To skutecznie wygładzające masełko do rąk o słodkim zapachu kokosa i wanilii oraz delikatnym żółtym odcieniu, który

Lista testerek została zamknięta

FLOSLEK, Odżywcze masełko do rąk „Figa”

FLOSLEK, Odżywcze masełko do rąk „Figa”

Informacje od producenta: Ultra bogata formuła hydrofobowa, bazująca na ekstrakcie z zielonej herbaty i oleju z awokado wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie regenerując skórę, a jednocześnie pielęgnując i odżywiając płytki paznokci. To bardzo skuteczny kosmetyk o wyśmienitych właściwościach odżywczych oraz delikatnym, letnim zapachu oliwki i figi. Ma delikatny zielony odcień, który nie barwi skóry. Zamknięte

Lista testerek została zamknięta

FLOSLEK, Regenerujące masełko do rąk „Magnolia”

FLOSLEK, Regenerujące masełko do rąk „Magnolia”

Informacje od producenta: Niezwykła siła oleju z pestek moreli i ekstraktu z algi morskiej wkomponowana w bogatą hydrofobową formułę intensywnie regeneruje i rewitalizuje skórę, przynosząc ulgę szorstkim i przesuszonym dłoniom już po jednym zastosowaniu. Pozytywnie wpływa również na wygląd i kondycję paznokci. Masełko ma delikatny zapach magnolii i lekko różowy odcień, który nie barwi skóry.

Lista testerek została zamknięta