„Test na wierność” – ten prosty trik pozwoli Ci odkryć, czy Twój wybranek Cię zdradza! Sprawdź sposób z TikToka

Luty to miesiąc, w którym słowo miłość odmieniamy przez wszystkie przypadki. To nie przypadek, że również w popularnych aplikacjach jeszcze częściej niż zawsze pojawia się tematyka związków. W ostatnim czasie na TikToku viralem stał się filmik Aurie Louisse, w którym dziewczyna wyjaśnia jak odkryć, czy Twoja druga połówka jest wobec Ciebie uczciwa. Podejrzewasz zdradę? Sprawdź ten prosty trik!

Spis treści:

Wielu z nas przechodzi czasami przez głowę myśl, że nie jesteśmy “tymi jedynymi”. Niektóre kobiety natomiast mają problem z zaufaniem i choćby nawet związek pozornie wydawał się idealny, te wciąż będą szukać dowodów na niewierność partnera. Jeśli Ty również masz z tym problem, polecamy w pierwszej kolejności popracować nad tym. Być może nawet ze specjalistą. Dzisiejszy trik potraktujcie “pół żartem, pół serio”. Sprawdźcie, na czym polega test na wierność, który pojawił się ostatnio na TikToku.

Test na wierność TikTok

Podejrzewasz zdradę? Ten test na wierność może Ci pomóc odkryć prawdę

Wydaje Ci się, że Twój partner spędza czas z kimś innym, nie jest wobec Ciebie szczery i masz podejrzenia, że Cię zdradza? Aurie Louisse, znana Tiktokerka podzieliła się w aplikacji sposobem, który pomógł jej zweryfikować swoje podejrzenia. Poznaj jej sztuczkę, jeśli chcesz sprawdzić swojego partnera! Do tego celu będziesz potrzebować wyłącznie… lusterka samochodowego. Tak, to sposób wyłącznie dla osób “mobilnych”.

Test na wierność – na czym polega?

Tiktokerka nagrała na swoim profilu sposób na to jak sprawdzić, czy Twój partner Cię nie zdradza. Ta metoda niegdyś była bardzo popularna jako test na wierność. Filmik szybko stał się prawdziwym viralem, a sami komentujący są mocno podzieleni. Jedni chcą wypróbować trik, inni uważają go za mało wiarygodny. Z pewnością jednak rację mają ci, którzy sugerują szczerą rozmowę, zamiast podchodów i domysłów.

podejrzewasz zdradę

Jak sprawdzić czy Twój partner jest wierny?

Test na wierność polega na tym żeby wewnętrzne lusterko w aucie od strony pasażera odsunąć do połowy. Jeśli jakaś kobieta wsiądzie do auta, z pewnością odruchowo otworzy lusterko, a potem je całkowicie zamknie lub zostawi otwarte. Gdy następnym razem wsiądziesz do auta, będziesz wiedziała, czy ktoś poza Tobą siedział na tym fotelu.

Teoretycznie test na wierność wydaje się interesujący i faktycznie można się z niego czegoś dowiedzieć. Pamiętaj jednak, że Twój partner mógł podwozić do pracy koleżankę, znajomą z biura, mamę, czy siostrę. Wiele osób, które obejrzało filmik deklaruje, że sprawdzi ten sposób. My polecamy nie podejmować pochopnych decyzji i nierozsądnych ruchów. Jeśli dzieje się coś złego w związku, warto zrobić “rachunek sumienia” i zadecydować, co dalej. Nic nie zastąpi szczerej rozmowy.

Test na wierność z TikToka – co o nim myślicie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (46 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...