Tercet barw!

Choć ostatnio na wybiegach pojawiło się wiele bieli i czerni, to kolory ponownie zatriumfują w sezonie wiosna-lato 2013. Trzy barwy – fuksja, kobalt i oranż w wersji total look to tegoroczni faworyci.

fot. EASAT NEWS

Fuksja pojawiła się na wybiegach m.in. u Oskara de La Renty, Gucciego, czy też Iceberg’a. Nie pierwszy raz jest wiodącym kolorem sezonu, ale tym razem nosimy ją od stóp do głów. Zdecydowanie odchodzimy od przełamywania tej barwy innymi intensywnymi kolorami, tak jak np. w ubiegłym sezonie, w duecie z oranżem.

Jak to miało miejsce w poprzednich sezonach, w tym również nosimy kobalt. Tym razem kolor ten tworzy wyjątkowo stylowy duet z innym trendem, a mianowicie damską, dopasowaną wersją garnituru (oczywiście w wersji total look). Kobalt podziwiać mogliśmy na pokazach m.in. Chanel, Gucciego i Celine.

Ostatnim z tercetu barw jest oranż. Nie da się ukryć, iż zdominował on większość wiosenno-letnich kolekcji, pojawił się m.in. u Victorii BeckhamiMichael’a Kors’a. W nadchodzącym sezonie kolor ten przybierze ostry i neonowy charakter.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...