Teksty na podryw chłopaka. Jak zacząć rozmowę?

Zapewne każda z nas była w życiu choć raz podrywana. Niektóre teksty są śmieszne, zabawne, inne oryginalne, a jeszcze inne przyprawiają nas o dreszcze (wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu!). Chciałabyś pierwsza zagadać do chłopaka, ale nie wiesz jak zacząć, żeby nie wypaść źle? Mamy dla Ciebie teksty na podryw chłopaka, dzięki którym zabłyśniesz i sprawisz, że zwróci na Ciebie uwagę. Przygotowałyśmy też listę “tekstów zakazanych” – tych nie używaj, jeśli chcesz wypaść dobrze!

Spis treści:

Interesują Cię teksty na podryw chłopaka, które zwrócą jego uwagę, a przy tym będą na tyle niezobowiązujące, że pozwolą na dalszą swobodną rozmowę? Świetnie trafiłaś! Na pewno znasz te sytuacje, gdy ktoś z rozmówców rzuca jakimś tekstem i nagle następuje głucha cisza? Nigdy więcej takich sytuacji! Wykorzystaj nasze teksty na podryw chłopaka, które w każdej chwili pozwolą Ci się “ewakuować” bez cienia zażenowania. Sprawdź nasze propozycje, a później daj znać, jaki miały u Ciebie efekt!

Teksty na podryw chłopaka

Fot. Jarritos Mexican Soda on Unsplash

Jak poderwać chłopaka – teksty!

Zazwyczaj jesteśmy przyzwyczajone, że to faceci robią pierwszy krok. Zerwijmy jednak z tymi stereotypami i pozwólmy same podejmować pewne decyzje. Spodobał Ci się jakiś chłopak? Dlaczego nie miałabyś pierwsza go sobą zainteresować? Być może to Twoja szansa, żeby poznać naprawdę wartościową osobę. Uważamy, że czasami warto wyjść poza schemat, nawet w tak delikatnych kwestiach jak podryw. Zagadaj do niego i sprawdź, czy jest tak samo atrakcyjny w rozmowie, jak z wyglądu. Nie wiesz jak zacząć? Poznaj nasze teksty na podryw, sprawdzą się niemal w każdej sytuacji.

Teksty na podryw – najpierw podstawy!

Jeśli chcesz rozpocząć pierwsza znajomość, to najpierw podstawy! Podryw nie tylko suche teksty, to również mowa ciała. Interesujących ludzi możemy spotkać wszędzie, zanim przejdziemy do “ataku”, warto dać im znać, że chcemy ich bliżej poznać. Na flirt składa się wiele aspektów – mowa ciała, gesty, ruchy, uśmiech oraz oczywiście teksty na podryw. Zacznij od czegoś pozornie drobnego, ale jest to coś, co pozwoli Ci z góry osądzić, czy masz jakiekolwiek szanse – złap kontakt wzrokowy z interesującą Cię osobą. Jeśli chłopak odwzajemnia Twoje spojrzenie, czas na uśmiech!

Jak mówi doskonale zapewne znany Wam cytat – “Uśmiech to połowa pocałunku”. Jeśli mamy za sobą spojrzenie i uśmiech to już połowa sukcesu. Czas przejść do rzeczy!

Teksty na podryw chłopaka

Fot. Charles Deluvio on Unsplash

Fajne teksty na podryw chłopaka. Jak zacząć rozmowę?

O wiele łatwiej jest znaleźć uniwersalne teksty na podryw, których mogą używać panowie. Zapewne dlatego, że od lat jesteśmy przyzwyczajeni, że to oni robią pierwszy krok. Takie teksty mogą być nieco odważniejsze i panowie mogą sobie pozwolić w nich na nieco więcej. Teksty na podryw chłopaka są o wiele subtelniejsze, ale na pewno pokażą facetowi, że jesteś nim zainteresowana i zwrócisz na siebie jego uwagę. Czasami rozmowę z chłopakiem wystarczy rozpocząć od bardzo niepozornego pytania o pogodę, żartu, zwykłego zagajenia, a reszta dalej się potoczy sama. Wystarczy, że po prostu wykażesz zainteresowanie. Myślisz, że to nie zadziała? Spróbuj w barze zagadać do przystojniaka czymś bardzo niezobowiązującym, np. “Możesz polecić mi jakiegoś drinka?”. Wydaje się zupełnie błahym pytaniem, a może doskonale rozpocząć nową znajomość. Widzisz, że chłopak nie jest zainteresowany dalszą rozmową? Spokojnie, nic na siłę. Odpuść sobie – nie ma nic gorszego niż narzucanie się i podtrzymywanie rozmowy na siłę.

Teksty na pory chłopaka zabawne i skuteczne

Fot. Alan Quirvan on Unsplash

Teksty na podryw w codziennych sytuacjach

Jeśli wpadł Ci w oko chłopak w barze, czy na innej weekendowej imprezie, to masz łatwiej. Ludzie w takich okolicznościach raczej są otwarci na nowe znajomości. Interesujących ludzi jednak możemy spotkać wszędzie. Jak zagadać do obcego chłopaka w sytuacji codziennej, gdy jest pochłonięty swoimi codziennymi obowiązkami i raczej nie myśli o podrywie? Masz o tyle łatwiej, że wystarczy po prostu zwrócić na siebie jego uwagę, a wtedy przekonasz się, czy jest szansa na dalszą rozmowę. Tak, jak już wspominałyśmy – zacznij od kontaktu wzrokowego i uśmiechu, jeśli działa, zagadaj bardzo niezobowiązującym tekstem. Wiesz, że czasami teksty typu: “Ale dzisiaj piękna pogoda!” może zdziałać cuda?

Oto przykładowe teksty na podryw, które pozwolą Ci zainteresować swoją osobą nową osobę w codziennej sytuacji, np. w sklepie:

 • “Świetna koszula! Szukam takiej na prezent dla Taty!”
 • “Co myślisz o tej książce? Chciałabym przeczytać coś interesującego…”
 • “Nie znam się zupełnie na whisky, a chciałabym komuś sprawić prezent. Możesz pomóc mi wybrać?
 • “Hej, potrzebuję czegoś, co pomoże mi zawiesić moje ulubione obrazy. Możesz pomóc mi dobrać narzędzia? Wyglądasz na osobę, która się zna na tym.”
 • “Jaka tu dziś kolejka… Mam nadzieję, że nie spóźnię się do pracy!”
 • “Uwielbiam to czasopismo/tę gazetę/ tę książkę. Nie wierzę, że Ty też!”
 • “Jak tu pysznie karmią! Ten catering jest fantastyczny!”
 • “Pyszne drinki!”
 • “Ale tłumy! Właściwie mnie to nie dziwi, choć zazwyczaj bywa tu mniej osób…”

Najważniejszy jest pierwszy krok. Jeśli wpadniesz w oko chłopakowi, to na pewno dalsza rozmowa potoczy się bardzo naturalnie i swobodnie. Wystarczy, że okażesz swoje zainteresowanie. Tak, w tej kwestii kobiety mają nieco łatwiej!

Teksty na podryw chłopaka

Fot. Christin Hume on Unsplash

Zagadaj do niego na imprezie!

Na imprezach i eventach masz większe pole do popisu. Barierę i obawy przed pierwszym krokiem na pewno pomoże też przełamać lampka wina. Jeśli boisz się, że zwykłe rozpoczęcie rozmowy może być zbyt proste, a chłopak może się nie zorientować, że jesteś nim zainteresowana, możesz postawić na nieco bardziej skomplikowaną intrygę. Brzmi tajemniczo, prawda? Tak naprawdę to świetna zabawa! 

Przykładowe teksty na podryw chłopaka na imprezie:

 • „Hej, mam mały problem. Natarczywie podrywa mnie taki jeden, którym nie jestem zainteresowana. Możemy chwilę udawać, że się znamy?”
 • “Gdzie się podziała Twoja dziewczyna?”
 • “Od jak dawna ćwiczysz?”
 • “Dobra impreza. Czemu nie tańczysz?”
 • “Wszyscy się bawią, a Ty wciąż w loży? Chodź ze mną na parkiet, nie pożałujesz!”
 • “Świetna impreza. Ty też, tak jak ja, nie lubisz tańczyć?”
 • “Lubisz taką muzykę?”
 • “Często bywasz w tym miejscu?”
 • “Nie wiem, na jaki drink się zdecydować. Pomożesz mi wybrać?”
 • “Ten DJ jest świetny! Uwielbiam jego muzykę. A jak Tobie się podoba?”
 • “Przypominasz mi kogoś… Czy my się przypadkiem nie znamy?”
 • “Co taki przystojniak robi sam w loży?”
 • “Gdzieś mi tu spadła bransoletka. Pomożesz mi szukać?”

Podryw na imprezie – doceń wagę drobnych gestów!

Na imprezach świetnie sprawdzą się też różnego rodzaju gesty, które będą zaproszeniem chłopaka do rozmowy. Większość facetów z pewnością rozpozna te gesty i rozpocznie rozmowę:

 • przybliżanie się tańcu na parkiecie,
 • kontakt wzrokowy,
 • nienachalna obserwacja,
 • uśmiech,
 • przygryzanie ust lub słomki w drinku,
 • zabawa włosami i spojrzenia kierowane na chłopaka.

To doskonała zachęta do rozmowy i rozpoczęcia, być może, niezwykle interesującej i długiej znajomości!

Najgorsze teksty na podryw chłopaka

Gdybyśmy zapytały Was o najgorszej teksty na podryw, to z pewnością na jednym z czołowych miejsc byłby ten tekst o spadaniu z nieba:

 • “Czy bolało, kiedy spadałaś z nieba?”

Wszystkie je znamy. Są brawurowe i do bólu przewidywalne. Czego nie mówić, żeby nie wypaść śmiesznie i żenująco? Oto najgorsze teksty na podryw chłopaka, których lepiej nie używać:

 • Nie będę nakłaniać Cię na szybki ślub, ale kiedy na Ciebie patrzę, to od razu myślę o naszym miesiącu miodowym!
 • Jeśli pocałunek jest jak płatek śniegu, to chętnie wysłałbym Ci prawdziwą burzę śnieżną!
 • Wpadłeś mi w oko! Tylko nie zepsuj mi makijażu!
 • W skali od 1 do 10 daję Ci 9, bo jedyne czego Ci brakuje to mnie obok.
 • Hej, wiedziałeś, że piszę książkę? To książka z numerami telefonów do przystojniaków. Chciałbym umieścić Twój numer na pierwszej stronie. To jak, dasz mi swój numer?
 • To Twój szczęśliwy dzień! Spodobałeś mi się, nie zepsuj tego!
 • Ale tu gorąco… czy to po prostu przez to, że stoję obok Ciebie?
 • Jest mi strasznie zimno, czy mógłbyś dać mi coś na ogrzanie?
 • Jak to jest wyglądać tak świetnie na co dzień?
 • Zakochałeś się we mnie od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść koło Ciebie drugi raz?

Niektóre są zbyt odważne, inne zbyt tandetne. Uwierz nam, żaden facet, gdy je usłyszy nie pomyśli, że jesteś oryginalna i wyjątkowa, a przecież na tym z pewnością Ci zależy. Delikatne zagajenie pozwoli Ci się w każdej chwili wycofać bez poczucia porażki. Zawsze możesz się z nich wymiksować, udając, że to nie był żaden filtr, ani podryw. Te o wiele bardziej odważne, śmiałe i brawurowe teksty nie dają Ci już takiej możliwości. Możesz wypaść śmiesznie i desperacko. Lepiej o nich zapomnij!

Teksty na podryw chłopaka na Tinderze

Tinder rządzi się własnymi prawami. Jak zagadać do chłopaka na Tinderze? Najlepiej nawiązując do tego, co zobaczysz u niego w opisie profilu. Możesz wykazać się kreatywnością, ale pozostań w tym sobą. Tinder daje nam większe możliwości. W internetowych rozmowach jesteśmy śmielsi, nie boimy się napisać tego, co w realu czasami nie przeszłoby nam przez gardło. Mamy jednak dla Ciebie jedną ważną radę – nie przesadzaj z kreatywnością. Wymuskane teksty, silące się na to, by były humorystyczne, czasami bywają sztuczne i od razu czuć, że nie są naturalne. Przeczytaj dokładnie opis swojego “matcha” i sprawdź, co Was łączy. Może czymś Ci zaimponował? Może coś Cię zaciekawiło? Faceci lubią wzbudzać zainteresowanie i lubią widzieć, że jesteś ciekawa ich życia. Dopytaj o coś, luźno zagadaj na temat jego hobby lub ulubionego cytatu. Wyjdzie z tego naturalna i swobodna dalsza rozmowa.

Teksty na podryw chłopaka

Fot. Mikel Parera on Unsplash

Kiedy sprawy zajdą za daleko…

Czasami dopiero, gdy zaczynamy poznawać nową osobę, zauważamy, że dalsze kontynuowanie znajomości może być zwykłą stratą czasu. Może się zdarzyć, że zagadasz do chłopaka, on przejmie pałeczkę i… okaże się nie taką osobą, jak sobie wyobrażałaś. W takiej sytuacji zachęcamy Cię również do przyjrzenia się naszym tekstom na zgaszenie. Dowiesz się jak uciąż rozpoczętą znajomość z klasą i gracją.

Teksty na podryw chłopaka nieco różnią się od tych, które zazwyczaj są proponowane facetom. Zazwyczaj to jednak chłopak zagaduje, a pierwszy krok ze strony dziewczyny jest raczej nakierowaniem faceta na to, że kobieta jest nim zainteresowana. Tyle teorii! Zachęcamy do praktykowania!

A Ty znasz jakieś skuteczne teksty na podryw chłopaka? Zdarzyło Ci się zrobić pierwszy krok, czy raczej liczysz na drugą stronę?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...