Amazon sprzedaje tęczowe choinki – drzewka tak barwne, że nie trzeba ich nawet ubierać!

Trendy świąteczne przychodzą i odchodzą z prędkością sań Mikołaja, który w jedną noc okrąża z prezentami cały świat. Niektóre jednak są na tyle radosne i efektowne, że chciałoby się, by pozostały z nami na dłużej. Taką tendencją zdaje się być moda na sztuczne choinki, które wyglądają jak utkane z tęczy. Niebywale kolorowe, rozświetlą każde wnętrze i dodadzą Bożemu Narodzeniu dodatkowych barw!

Moda na styl, w jakim dekorujemy świąteczne drzewka zmienia się z każdym sezonem. Mieliśmy już choinki przystrojone po skandynawsku i ubrane jak na karnawał. Były choinki z kwiatami, wersja shabby chic i biało-srebrne aranżacje obejmujące całe pokoje. Tym razem producenci wielorazowych, sztucznych iglaków proponują nam tęczowe choinki, które już robią furorę wśród internautów. Jak wyglądają święta w kolorach tęczy? Na pewno nie brakuje im pozytywnych wibracji!

tęczowe choinki

źródło: www.pixabay.com

Amazon sprzedaje tęczowe choinki – drzewka tak barwne, że nie trzeba ich nawet ubierać!

Tęczowe choinki to konkretnie model Rainbow Bust stworzony przez markę Treetopia, która sprzedaje swoje produkty wysyłkowo przez popularną platformę Amazon. Drzewka mierzą aż dwa metry i mają bardzo gęsto ułożone gałązki, których odcienie przeplatają się w ukośnej linii. Na ich tęczową aranżację składa się pięć kolorów: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski i fioletowy. Mocno nasycone odcienie przywodzą na myśl szalone stroje z parad równości i sprawiają, że drzewko wydaje się idealnym elementem dekoracyjnym na jedną z zimowych edycji tych przedsięwzięć.  Ale przecież Święta to czas miłości i radości, dlaczego by więc nie potraktować ich właśnie jako symbolu tych wartości?

 

tęczowe choinki

Do kupienia na: Amazon.com

Pozytywne odczucia może wprawdzie nieco tłumić cena tęczowej choinki. Trzeba bowiem za nią zapłacić aż 239,99 USD (mniejsza wersja to koszt 139,99 USD). Sądząc po ilości pozytywnych opinii, chętnych do jej zakupu mimo to nie brakuje.

Do kupienia na: Amazon.com

Pozostaje pytanie, jak udekorować choinkę, która sama w sobie jest już tak bardzo efektowna? Właściciele tęczowych drzewek mają w zanadrzu kilka rozwiązań. Najprostszym z nich jest pozostawienie ich w pierwotnej postaci. Ci, którzy podjęli wyzwanie zauważyli, że świetnie sprawdza się przystrojenie tęczy białymi, ewentualnie naturalnymi ozdobami z drewna. Opcją godną uwagi jest też kolorystyczne dobranie ozdób do każdego z „pięter” z osobna albo umieszczenie na gałązkach samych światełek.

https://www.instagram.com/p/B4XjsAshp-Z/ https://www.instagram.com/p/BrlpMgoDgVb/ https://www.instagram.com/p/Bby7qetAF9W/ https://www.instagram.com/p/B548JK_pX4p/ https://www.instagram.com/p/B53dKmsBMZ3/

A co Wy sądzicie o tych kolorowych choinkach? Skusiłybyście się na takie drzewko?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (140 głosów, średnia: 3,86 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Angelika  13 grudnia 2019 20:24

  Piękne 😍

  Odpowiedz
 2. janka1312  30 grudnia 2019 05:40

  chyba jednak wolę nudną, zieloną choinkę 🙂

  Odpowiedz
 3. Neon  29 marca 2020 09:56

  Zostanę jednak przy zielonej, może ewentualnie rozpatrzę różne odcienie zieleni 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany