Czy wiesz, że technologia może pomóc w dbaniu o wygląd?

Czy można komputerowo przyspieszyć manicure, tzn. malowanie paznokci? Jak technologia pomaga w dbaniu o wygląd, pielęgnacji? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, znajdziemy w jednym ze spotów urodzinowych x-kom. Kampania przygotowana z okazji 15-lecia marki na rynku w oryginalny, zabawny sposób pokazuje różne potrzeby użytkowników elektroniki. Nawet te nietypowe!

Firma w urodzinowych spotach pokazuje jak różne oczekiwania i potrzeby mają użytkownicy nowych technologii. Zamiast mało interesujących, niezbyt subtelnych ujęć produktowych, możemy poznać zabawne historie klientów. Kampania składa się z 3 spotów reklamowych, które są emitowane w Internecie.

15 lat x-kom

Spośród 3 różnych produkcji najbardziej trafia w kobiece gusta ta, która dotyczy malowania paznokci. W końcu każda z nas szuka rozwiązania, jakie ułatwi tę prozaiczną czynność. „Czy można to przyspieszyć jakoś komputerowo?” – pyta bohaterka spotu. Nawet takie pytania nie stanowią trudnego wyzwania dla ekspertów x-kom. Pełen opanowania i empatii doradca podpowiada klientce w jaki sposób wykorzystać możliwości sprzętu w dbaniu o wygląd. Film zamyka się hasłem: „Od 15 lat rozwiązujemy problemy naszych klientów”. Motto nawiązuje do wysokiego poziomu profesjonalizmu doradców x-kom.

Zobaczcie film i przekonajcie się sami:

Spoty pod hasłem x-kom od ponad 15 lat przygotowuje agencja reklamowa PZL. Film reklamowy wyreżyserował Iwo Zaniewski, a udźwiękowieniem zajęło się studio Halo Productions, produkcją natomiast: dom produkcyjny Film Republic, a postprodukcją – ColorOffOn.

 Urodziny x-kom: 15 lat

Oprócz zabawnych, ciekawych spotów z okazji 15 lat obecności na rynku polskim, x-kom przygotował liczne atrakcje, w tym specjalne wydarzenia w salonach, promocje oraz grę w aplikacji mobilnej. W ramach urodzin uruchomiona została ciekawa gra w mobilnej aplikacji, w której uczestnicy zabawy mogą zbierać punkty i wymieniać je na kupony rabatowe. Punkty przyznawane są  m.in. za aktywność w social mediach oraz aplikacji x-kom. Wystarczy opublikować filmik albo zdjęcie, dodając hashtag #ponadstandard lub odpowiedzieć na pytania związane z historią firmy.

Więcej informacji na temat 15-lecia x-kom można znaleźć na stronie internetowej x-kom: https://www.x-kom.pl/ponad-standard

stoisko x-kom

stoisko x-kom

stoisko x-kom

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marra  11 października 2017 11:36

  Ale świetny filmik! 😀 Nie znałam wcześniej firmy x-kom.

  Odpowiedz
  • martucha180  12 października 2017 08:37

   Ja też nie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany