Technologia laserowa Etherea MX Prodeep pomaga zwalczyć wiele niedoskonałości urody

Technologia laserowa Etherea MX Prodeep  może być wykorzystywana na wielu płaszczyznach – pomagając nie tylko walczyć z upływem czasu, ale także niosąc pomoc przy schorzeniach skórnych. Laser ten zapewnia  odmładzanie, redukcję zmarszczek i bruzd, stymulację kolagenu w laserowej terapii blizn, remodeling skóry i likwidacja lub poprawa wyglądu rozstępów oraz terapia łysienia kobiet i mężczyzn.

Laserowe odmładzanie przy pomocy Etherea MX Prodeep

Kompleksowe odmładzanie skóry

Etherea MX Prodeep to najnowocześniejsza i rewolucyjna technologia stworzona dla kompleksowego odmładzania skóry. Poprzez stymulację syntezy kolagenu i remodeling skóry dochodzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek oraz poprawy ogólnego wyglądu i kondycji skóry. Wiązka laserowa jest frakcjonowana na mikroskopijne kolumny energii, które penetrują naskórek, docierając głęboko do skóry właściwej, dokładnie tam, gdzie znajduje się kolagen. Mimo głębokiego oddziaływania wiązki lasera na tkankę, naskórek pozostaje nienaruszony. Dochodzi natomiast do redukcji i wygładzenia drobnych i umiarkowanych zmarszczek, rewitalizacji skóry, ujednolicenia i rozjaśnienia kolorytu, głębokiej stymulacji skóry dla jej zagęszczenia i ujędrnienia.

Prodeep to jak mówią lekarze, również skuteczna walka z bliznami. Redukuje i wygładza blizny zanikowe (potrądzikowe) i pourazowe oraz znacząco poprawia wygląd i przebudowuje blizny pooperacyjne.

Etherea-mx Prodeep i walka z rozstępami

Etherea-mx Prodeep wprowadza również nowe, wygodne i kompleksowe rozwiązanie laserowe dla redukcji rozstępów. Energia lasera działa na poziomie podskórnym, w szczególności na włókna kolagenu, jak i na hemoglobinę, pobudzając proces regeneracji, intensywnie stymulując proces neokolagenezy i zmniejszając problem czerwonych rozstępów, bez ryzyka bezpośredniego uszkodzenia naskórka. Wynikiem tego jest ogólna poprawa kondycji skóry, wypłycenie rozstępów. Ujędrnienie oraz rozjaśnienie skóry, redukcja rumienia i zaczerwienień w obrębie rozstępów. To także intensywna przebudowa kolagenu w przypadku rozstępów świeżych, czerwonych i poprawa wyglądu rozstępów starszych.

Zabiegi Prodeep charakteryzują się brakiem okresu rekonwalescencji – każdy bezpośrednio po zabiegu od razu wraca co normalnego funkcjonowania.

 

Expert: Dr Joanna Haratym

Nessa-Med

Ul. Domaniówka 20, Kielce

http://www.nessamed.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...