Jak się całować z języczkiem – i nie tylko. 8 najlepszych rodzajów pocałunków, które każdy powinien znać

Spotkanie warg jest zmysłowe. Opisujemy krok po kroku jak się całować z języczkiem i 7 innych namiętnych rodzajów pocałunków. Poznaj poziom mistrzowski! Kamasutra dokładnie opisuje sztukę całowania i różne techniki. Pocałunek poziomy, skośny czy odwrócony – to tylko niektóre propozycje.

Dla kobiety w związku pocałunek jest bardzo ważnym elementem. Pocałunek wiele znaczy.  Niestety wiele par w związku z długim stażem zapomina o namiętnym całowaniu, ograniczając się do buziaków na dobranoc i dzień dobry. Z kolei ci, na których czeka pierwszy pocałunek pragną, by był on idealny.  Przypominamy zatem jak się całować i różne typy pocałunków, by Twój partner zapamiętał na długo rozkosz, jaką mu oferujesz.

jak się całować francuski pocałunek

fot. pixabay.com

Na początku znajomości pocałunek powinien być rozważny, namiętny, delikatny i niezbyt śmiały, badania wykazały bowiem,  że 50% kobiet nie lubi całowania się z języczkiem na pierwszej randce. Jeżeli początkowe zbliżenie ust było udane, rośnie prawdopodobieństwo że kobieta chętnie pójdzie do łóżka z partnerem.

Przytulanie w związku – 5 największych korzyści

Przytulanie w związku – 5 największych korzyści

Warto się przytulać - to potwierdzają zarówno szczęśliwe pary, jak i... naukowcy. Zobaczcie, jakie korzyści może Wam przynieść częste przytulanie w związku.

Poniżej znajdziecie różne rodzaje pocałunków. Jaki rodzaj pocałunku wybierzemy – zależy od tego z kim się całujemy i co chcemy osiągnąć. Czy chcemy podniecić naszego partnera i  dać mu  znać, że nasz kunszt i techniki całowania przyniosą mu wiele rozkoszy? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco – całuj się z języczkiem.  A może chcemy tylko dać obietnicę pocałunku, która spowoduje tym większe zainteresowanie? Pocałunek motyla może tutaj zaskoczyć naszego partnera. Poznaj najbardziej znane rodzaje pocałunków.

Jak się całować? Najbardziej znane rodzaje pocałunków i instrukcje krok po kroku jak się całować z języczkiem  i nie tylko

1. Francuski pocałunek – jak się całować z języczkiem?

Całowanie z języczkiem sprawia początkującym największy problem. Jest to tak zwany francuski pocałunek – bez wątpienia może być trudny, jeśli będzie to pierwszy pocałunek 🙂 Całowanie się z języczkiem jest często synonimem dobrego i namiętnego pocałunku. Jak się całować z języczkiem krok po kroku? Ten rodzaj całowania – zwany także głębokim – polega na wsuwaniu do ust partnera języka i pieszczenie nim wrażliwych partii ust. By język podczas pocałunku francuskiego był źródłem niezwykłych i niezapomnianych doznań, należy poruszać językiem rytmicznie na boki oraz w pionie lub wsuwać i wysuwać go na przemian. Warto też, by oba języki czule się mocowały albo zaczepnie łaskotały czubkami.  Taki pocałunek może trwać długoooo…. Aby francuski pocałunek przyniósł  naprawdę wiele rozkoszy – musi być rytmiczny  – każda para znajdzie swój własny rytm dla danej chwili  a oddechy muszą być zsynchronizowane.  

2. Całowanie z kąsaniem – jak się całować w ten sposób?

Chwytamy zębami lub ssiemy samymi ustami górną lub dolną wargę partnera. Robimy to oczywiście delikatnie, z uczuciem. Zbyt mocne ugryzienie może spowodować odwrotny skutek – zamiast rozpalić kochanka, spowoduje jego całkowity odwrót. Można także leciutko przygryzać język partnera. Autor  „Kamasutry” zachęca kobiety do takich pocałunków, gdyż całowanie z kąsaniem działa bardzo  podniecająco na partnera.

3. Pocałunek spinający – jak się całować w ten sposób?

Polecany przez Kamsutrę – polega na chwyceniu ustami obu warg partnera, jakbyś chciała je spiąć a następnie leciutko uściśnij.

4. Pocałunek Koral i Klejnot – jak się całować w ten sposób?

Pocałunek także pochodzący z Kamasutry. Polega na tym, że na początku pocałunku leciutko przygryzamy skórę na wardze kochanka a następnie uciskamy i ssiemy – robiąc jakby „malinkę” na wardze.  Ślad, który zostaje po takim całowaniu się – to właśnie Koral i Klejnot.

5. Pocałunek Kropka – na czym polega?

To bardziej ukąszenie – niż pocałunek. Powstaje na skórze (obszar ramion, szyji)  i polega na uchwyceniu wargami fragmentu skóry i ścisnięciu.

Według Kamasutry – „Kiedy kochanek gryzie mocno ukochaną, ta powinna z udaną złością ugryźć go dwa razy mocniej”. Kiedy więc Twój kochanej zrobi ci Kropkę – ty obdaruj go Korlem i Klejnotem. To jest właśnie sekretny język kochanków…

6. Pocałunek – walka języków

Rodzaj francuskiego pocałunku – równie głębokiego, który przypomina całowanie z języczkiem. W trakcie tego pocałunku kochankowie toczą rodzaj bitwy pomiędzy językami – który z nich jest silniejszy i który zdobędzie więcej terytorium dla siebie.

7. Pocałunek amerykański – jak się całować w ten sposób?

Pocałunek amerykański polega na tym, że kochanek ssie górną wargę partnerki, podczas gdy ona dostarcza mu rozkoszy swoją dolną wargą. Ponieważ w górnej kobiecej wardze znajdują się nerwy połączone z łechtaczką – ten rodzaj pocałunku jest naprawdę podniecający szczególnie dla płci pięknej. 

8. Pocałunek typu Motyl – na czym polega?

Ten pocałunek wykonywany jest rzęsami. Jeśli nie jesteś pewna, czy masz wystarczająco długie rzęsy – możesz się wspomóc sztucznymi – doklejonymi na takie okazje. Pocałunek ten polega na tym, ze pochylasz twarz nisko nad ciałem kochanka i mrugasz powiekami tak, czuł on na swoim ciele ruch rzęs.

 

Jak widać, spotkanie warg może być bardzo podniecające i zmysłowe, szczególnie jeśli między dwojgiem osób całujących się jest chemia. Pocałunek jest to forma intymnego kontaktu, która wzbudza pozytywne emocje, bowiem działa na wszystkie zmysły, szczególnie odmiana pocałunku francuskiego – czyli całowanie z języczkiem. Eksperymentuj i łącz ze sobą tych kilka opisanych powyżej technik. Warto także połączyć pocałunki z różnymi smakami… ale o tym wkrótce.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  4 października 2014 12:42

  Trzeba wypróbować te techniki na mężu:-).

  Odpowiedz
 2. martucha180  4 października 2014 16:17

  Małolaty mają ściągę 😉

  Odpowiedz
 3. as_sa  4 października 2014 18:18

  Hahaha fajne 😉

  Odpowiedz
 4. bbo  4 października 2014 20:21

  Człowiek uczy się przez całe życie 😀

  Odpowiedz
 5. Ewelina  23 marca 2015 17:13

  z niektórych skorzystam sama i namówię męża 😛

  Odpowiedz
 6. Aneta  22 grudnia 2015 17:54

  Ohohooho ile możliwości 😀

  Odpowiedz
 7. ewka  26 grudnia 2015 10:00

  nieważne jak się nazywa technika. Ważne, żeby było przyjemnie

  Odpowiedz
 8. arunia  31 marca 2016 23:42

  Ciekawe nie tylko dla młodych 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany