Przebrania dla psów i kotów na Halloween!

Czy wiesz, jak przebierać zwierzęta na Halloween? Odkryj pomysły na urocze kostiumy dla kotów i psów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego przebierania się zwierzaków na to święto. Spraw, by twój pupil czuł się komfortowo i cieszył z zabawy w duchowym nastroju Halloween.

Spis treści:

Halloween to czas nie tylko dla ludzi, ale także dla naszych ukochanych zwierzaków! Niektórzy właściciele kotów i psów uwielbiają włączyć swoje futrzane przyjaciół w duchową atmosferę święta. Przebieranki na Halloween zwierzaków w urocze kostiumy staje się coraz popularniejsze. Wielu kotów staje się malutkimi czarownicami, a psy przeobrażają się w upiorne potwory lub urocze duchy. Kostiumy dla zwierząt są nie tylko słodkie, ale także zapewniają mnóstwo zabawy dla całej rodziny. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że zwierzak czuje się wygodnie i nie jest narażony na stres podczas tej zabawy. Bezpieczeństwo i dobrostan naszych przyjaciół futerkowych zawsze powinny być priorytetem, nawet w trakcie tak zabawnego święta jak Halloween.

Przebrania dla psów i kotów na Halloween!

Istnieje wiele sposobów, aby kreatywnie przebrać psa czy kota, nie naruszając jednocześnie ich spokoju.

Przebieranki dla psa na Halloween

Dla psów wybór jest bogaty. Od klasycznych przebrań w stylu duchów, wilkołaków i wampirów po bardziej zabawne kostiumy w postaci superbohaterów czy popularnych postaci filmowych. Warto jednak upewnić się, że strój psa nie utrudnia mu normalnego oddychania, widzenia czy poruszania się. Dobrym pomysłem jest też upewnienie się, że zwierzak przyzwyczaił się do noszenia ubrań wcześniej, aby uniknąć stresu w trakcie świętowania.

pies przebrany na halloween

pies przebrany na halloween

pies przebrany na halloween

Przebieranki dla kota na Halloween

Dla kotów popularne są delikatne i lekkie przebrania, takie jak małe czarownice z ozdobnymi kapeluszami, aksamitne nadruki pajęczych sieci lub nawet skromne skrzydełka nietoperza. Pamiętajmy, że koty są zwykle bardziej wrażliwe na noszenie ubrań niż psy, więc ważne jest, aby wybrać dla nich wygodne, nieograniczające ruchów stroje.

kot przebrany na halloween

pies przebrany na halloween

Niektórzy właściciele decydują się również na delikatne makijaże czy malunki na futrze, takie jak nietoperze, pająki czy nawet małe dynie. Pamiętajmy jednak, że nie każdy zwierzak będzie tolerować tego typu zabawy, dlatego ważne jest, aby słuchać sygnałów, jakie wysyła nam nasz pupil.

Niezależnie od wybranej formy przebrania, należy zawsze pamiętać o dobrostanie zwierzaka. Przed podjęciem decyzji o przebieraniu naszych ukochanych zwierząt, zastanówmy się, czy będą one cieszyć się z takiej zabawy i czy nie będzie to dla nich źródłem stresu. W końcu Halloween powinno być dla nich jedynie okazją do jeszcze większej miłości i uwagi ze strony swoich opiekunów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  22 października 2015 13:39

  Uboga ta wersja…drużyny Robin Hooda 🙂

  Odpowiedz
 2. Żanett  22 października 2015 18:24

  Przepraszam, ale nie ma tu dla mnie nic strasznego 🙁

  Odpowiedz
 3. Jaworka  22 października 2015 20:21

  Jak na Hallowen to mało straszne

  Odpowiedz
 4. Trochę Szalona  22 października 2015 20:40

  Ostatnie zdjęcie zdobyło moje serce 🙂

  Odpowiedz
 5. Agnieszka  22 października 2015 20:40

  Fantastyczne i pomysłowe stylizacje.

  Odpowiedz
 6. Ignam  23 października 2015 02:35

  Oj jak ja nie lubię takiego bawienia się zwierzętami 🙁 Popatrzcie na tego psa w pomarańczowym – czy wygląda na zadowolonego? Reszta znosi te fanaberie ze stoickim spokojem. Podziwiam zachowanie zwierząt, nie „kreacje”

  Odpowiedz
 7. lilkawodna  23 października 2015 14:33

  Słodkie tylko też się zastanawiam czy tym biednym zwoerzakom się to podoba!

  Odpowiedz
 8. j.dudek71  23 października 2015 16:15

  Najlepszy kot batman-pięknie pozuje!

  Odpowiedz
 9. Emotikonka  24 października 2015 13:20

  Nie znoszę kiedy ktoś „ubiera” zwierzaki.

  Odpowiedz
 10. Patriszia  24 października 2015 16:03

  Urocze zwierzaki, ale ten nie lubię ubierania zwierząt, chociaż niektóre to lubią.

  Odpowiedz
 11. ava  25 października 2015 10:50

  Mój pies wręcz uwielbia takie „przebieranki” 😀 Jak nikt nie chce się z nim bawić, to „ubiera” na siebie swój kocyk, obrus, zasłony, cokolwiek znajdzie 🙂

  Odpowiedz
 12. martucha180  31 października 2017 17:39

  Boskie!

  Odpowiedz
 13. zdolnabestia  20 czerwca 2018 23:18

  Męczenie zwierząt…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany