Te znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku! Komu się poszczęści?

Nowy rok, nowe plany, marzenia, cele… Wiele jednak z tego, co uda nam się zrealizować jest już dawno zapisane w gwiazdach. Komu w tym roku wyjątkowo się poszczęści? Kto może liczyć na przychylność gwiazd w kwestii finansów? Te znaki zodiaku w 2023 będą bogate!

Kto z nas nie marzy o braku zmartwień finansowych, a czasami nawet o wielkim bogactwie? Oczywiście, w życiu to zdrowie swoje i bliskich jest najważniejsze, ale pieniądze mogą w życiu wiele ułatwić. Niestety, nie każdy może liczyć na wielką fortunę. Według gwiazd te 3 znaki zodiaku mogą w tym roku liczyć na pomyślność losu i bogactwo. Zobacz, komu się poszczęści!

Horoskop 2023

Te znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku!

Gotowi na odsłonięcie kart? My już wiemy, które znaki zodiaku w tym roku spotka wyjątkowe szczęście w kwestiach finansowych. To te znaki zodiaku mogą liczyć na hojność gwiazd i wielkie wzbogacenie. Sprawdź, czy Twój znak zodiaku znalazł się wśród wymienionych!

Szczęście w miłości 2023 – który znak zodiaku może liczyć w tym roku na powodzenie?

Szczęście w miłości 2023 – który znak zodiaku może liczyć w tym roku na powodzenie?

Dla wielu singli i singielek początek roku to magiczna data, z którą wiążą wiele nadziei. Na wielu listach z postanowieniami znajdziemy punkt: “zakochać się”. I choć oczywistym jest, że niewiele tu od nas samych zależy w tej kwestii, a wyłącznie od losu, to zapisując ten punkt, wierzymy, że uda nam się afirmować dobrą energię. Tymczasem mamy dla Was dobre wieści! Poprosiłyśmy naszą wróżkę Fortunatę, by spojrzała w przyszłość i powiedziała nam, dla których znaków zodiaku, ten rok będzie szczęśliwy. Które znaki zodiaku odniosą szczęście w miłości 2023? Zdradzimy Wam ten sekret!

Lew

Lew zawsze walczy o swoje, ale to w tym roku gwiazdy spojrzą na niego szczególnie łaskawym okiem! Jeśli jesteś spod znaku Lwa, przygotuj się na wielkie zmiany w swoim życiu, które przyniosą Ci wiele zysku. Fortuna będzie spływać na Twoje konto i przestaniesz się martwić o finanse. Pamiętaj jednak, że to co przychodzi szybko, może też szybko odejść. Zadbaj o rozsądne wydawanie swoich pieniędzy!

Byk

Jeśli już jakiś czas myślałaś nad rozwojem nowej gałęzi, która może przynieść Ci zyski, to 2023 rok jest właśnie tym rokiem, w którym warto zaryzykować. Według gwiazd, tym razem wszystko na pewno się uda! Czas odważnie iść po swoje i zawalczyć o swoje marzenia. To Twój finansowy rok!

Skorpion

Skorpion już od początku roku ma dobrą passę niemal w każdej dziedzinie życia. Wszystko doskonale mu się układa pod względem zdrowia, przyjaciół, kontaktu z rodziną. To doskonały czas, by zadbać również o finanse. Skoncentruj się na swojej pracy, a na pewno zaowocuje to dobrą, finansową passą. W tym roku Skorpiony mają szansę bardzo się wzbogacić. Potrzeba jednak do tego uporu i konsekwencji!

horoskop 2022

Fot. Nastya Dulhiier on Unsplash

Znaki zodiaku a zarobki

Według astrologów przyszłość zapisana jest w naszych gwiazdach, stąd skojarzenie między znakami zodiaku, a zarobkami. Korzystając z horoskopów, przepowiedni, czy pomocy wróżbitów, według osób wierzący w los zapisany w gwiazdach, możemy ustrzec się przed niepowodzeniami. Znak zodiaku ma ogromny wpływ na nas, na naszą osobowość, zachowanie, przyszłość, także w kwestii finansów. To, jacy jesteśmy, często wpływa na to ile i jak zarabiamy oraz czy jesteśmy zaradni i oszczędni. Dlatego finanse i znaki zodiaku mogą być tak połączone i mieć na siebie wpływ.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (22 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  19 stycznia 2023 09:51

  Mnie tu nie ujęto. Może i dobrze, pieniądze potrafią przyćmić ważniejsze wartości w życiu. Zdrowia, miłości, przyjaźni za banknoty się nie da wymienić.

  Odpowiedz
 2. Angelika  19 stycznia 2023 14:19

  Niestety mnie nie dotyczy 😅

  Odpowiedz
  • agasam9  19 stycznia 2023 21:43

   mnie też nie, ale może to i dobrze przynajmniej nam nie odbije 🙂

   Odpowiedz
   • Magdalena  19 stycznia 2023 23:06

    Ha ha ha , ja już tyle lat jestem biedna, że w sumie nic by się nie stało gdyby mi tak na moment odbiło 😀

    Odpowiedz
 3. ewalub  20 stycznia 2023 09:26

  A ja niby mam być bogata 🙂

  Odpowiedz
 4. Majka  21 stycznia 2023 11:49

  Dostałam podwyżkę w tym roku, więc chyba trochę mi się poszczęściło 🙂 Chcę spełnić swoje marzenie i wyjechać na trekking górski na Teneryfę ze sportevents. Koleżnka bardzo chwaliła taką wycieczkę 🙂

  Odpowiedz
 5. wwwatujest  31 stycznia 2023 12:16

  Znowu bieda przez cały rok. Może w następnym roku mój znak pojawi się na liście bogaczy.
  Trzeba będzie nazbierać ziół i grzybów z naszego leśnego ogrodu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany