Te perfumy pachną jak jeden z najbardziej pożądanych zapachów świata, a kosztują zaledwie 29 zł! Zobacz, gdzie je kupić!

Są takie zapachy, które od pierwszego kontaktu wywołują lawinę komplementów. Jednym z najbardziej pożądanych perfum damskich są perfumy Carolina Herrera Good Girl. Niestety, nie dla każdego są one osiągalne ze względu na cenę. Za 80 ml zapłacimy ponad 500 zł. Na ratunek przychodzi tańszy zamiennik, który pachnie niemal identycznie, a kosztuje zaledwie 29 zł! W promocji często kupicie go jeszcze taniej!

Spis treści:

Zdarza się, że bywamy oczarowani jakimś zapachem, ale gdy widzimy cenę, wiemy, że nie możemy sobie na niego pozwolić. Na szczęście na rynku jest też wiele zamienników markowych zapachów, które są o wiele tańsze, a przy ich zakupie nasz portfel aż tak nie cierpi. Sprawdź, które perfumy są zamiennikiem kultowych perfum Carolina Herrera Good Girl!

Carolina Herrera Good Girl – kultowy zapach kochany przez miliony

Perfumy Carolina Herrera Good Girl to kultowy już zapach. Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony. Skąd tak skrajne emocje? Good Girl to zapach intensywny, mocny, który w ciągu dnia się rozwija i bardzo długo utrzymuje się na skórze. To jeden z tych zapachów, które nazywamy “perfumy z ogonem”. Carolina Herrera należy do czołówki, jeśli chodzi o najczęściej kupowane perfumy. Posiadaczki zapachu mówią, że jeszcze żadne inne perfumy nie były tak komplementowane wśród innych osób. Również mężczyźni je doceniają. Zapachy Carolina Herrera często są na podium w rankingach najbardziej zmysłowych perfum. Niestety, są kultowe, ale przy tym nie należą do najtańszych. Za najmniejszy flakon 30 ml zapłacimy ponad 200 zł. Flakon 80 ml to koszt ponad 500 zł. Bywa nawet, że są droższe. Fankom tego zapachu, które nie chcą, by ich portfel ucierpiał, polecamy tańszy zamiennik, który pachnie niemal identycznie!

Zamiennik “kultowego bucika” za niecałe 30 zł!

Carolina Herrera Good Girl to perfumy, które są zamknięte w charakterystycznej buteleczce w kształcie kobiecego buta. Tańszy zamiennik, o którym mówimy, kształtem, ani wyglądem nie przypomina oryginału, więc wiele osób przejdzie obok niego obojętnie nie wiedząc, że to zamiennik Good Girl. 

La Rive Miss Dream

Perfumy Miss Dream marki La Rive pachną niemal identycznie jak Carolina Herrera Good Girl. Są jednak o wiele tańsze, dzięki czemu na jego zakup może sobie pozwolić każda z nas. La Rive Miss Dream ma bardzo podobne nuty zapachowe. Są trwałe, nie ulatniają się szybko i nie są płaskie. To świetna alternatywa dla każdej fanki CH Good Girl! Perfumy La Rive Miss Dream kupicie w wielu popularnych drogeriach stacjonarnie i online. Warto spróbować!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...