TATUUM Unique na sezon wiosna-lato 2012

Po raz pierwszy kolekcja TATUUM wiosna-lato 2012 została zaprezentowana podczas Alei Projektantów na Fashionphilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Natchnieniem do powstania tej kolekcji była chęć stworzenia czegoś nowego, niepowtarzalnego, skierowanego do wybranej grupy odbiorców. Odbiorców kochających ekstrawagancję, nie bojących się eksperymentować w modzie i lubiących czuć się wyjątkowo.

TATUUM Unique wiosna-lato 2012

Inspiracją najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Unique była zabawa formą, detalem w konstrukcji oraz transparentnością. Pozwoliła ona na uchwycenie  lekkości i eteryczności kobiecej sylwetki, pozwalając przy tym na uwydatnienie jej walorów. Dodatkowe zabiegi działania błyskiem i fakturą, wytworzonych przy wykorzystaniu najnowszych technologii, dodały projektom nowoczesnego charakteru. Ideą przewodnią było wydobycie maksimum kobiecości za pomocą minimalistycznych środków wyrazu. Proste zabiegi i działania przestrzenią zmieniły formę sylwetki, która znakomicie wpisuje się w nowe trendy.

TATUUM Unique wiosna-lato 2012

„Staraliśmy się uzyskać formy wysmakowane, zarówno w kształcie jak i kolorze.  Lekkie, przestrzenne, ulotne, które pozwolą kobiecie czuć się wolną, nowoczesną i nie będą jej krępowały”– mówi Rafał Gmerek, projektant Unique.

TATUUM Unique wiosna-lato 2012

Kolorystyka kolekcji zbudowana została na odcieniach bieli, beżu  i szarości z inteligentnie przemyconymi akcentami złota, różu i electric blue.

 

Zapraszamy do galerii:

 

Zobacz także: TATUUM wiosna-lato 2012 (19 zdjęć)

TATUUM-kampania-wiosna-lato-2012

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (102 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany