Tatuum Unique – Bądź Unique z Tatuum

W końcu pojawiła się limitowana kolekcja TATUUM ukryta pod wdzięczną nazwą UNIQUE. Dostępna jest tylko za pośrednictwem sklepu internetowego unique.tatuum.com.

Tatuum Unique ubrania moda

Tatuum UNIQUE jest unikalnym połączenie szyku, awangardy oraz wysokiej jakości. Marka ta tworzy limitowane serie niezwykłych ubrań w odpowiedzi na potrzeby osób kreatywnych, wymagających, świadomych swojej wartości i ceniących indywidualność.

Tatuum Unique ubrania moda

Tatuum UNIQUE, to marka tworzona z pasji i miłości do mody oraz otwarta na innowację. Z wybitną starannością realizuje ona każdy projekt, aby ostatecznie stał się on wyrazem osobowości oraz wnętrza. Osoba nosząca UNIQUE ma czuć się komfortowo, pięknie i naturalnie.

Tatuum Unique ubrania moda

Kolekcja UNIQUE emanuje niewymuszoną awangardą. Łącząc w sobie ponadczasową, elegancką klasykę z najnowszymi trendami staje się funkcjonalna i nowoczesna zarazem. Urzeka bogactwem wysmakowanych detali oraz intrygującymi krojami. Doskonała jakość UNIQUE jest efektem ciągłych poszukiwań idealnej kombinacji tkaniny, koloru i wzoru. Naturalne tkaniny, używane do produkcji, to jedno z podstawowych założeń kolekcji idealnej. Kolor i wzór zaś, zależą nie tylko od otwartości i pomysłowości projektantów, ale także wnikliwej analizy upodobań klientów.

Tatuum Unique ubrania moda

Tak konsekwentnie i w przemyślany sposób realizowana koncepcja jest gwarancją unikalności produktów.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  2 sierpnia 2013 08:21

    Cenię markę,mają niepowtarzalne i dobre gatunkowo rzeczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany