Tatuaże zmieniające kształt – zobacz niezwykłe malunki Veksa Van Hillika!

Moda na tatuaże przybiera na sile, a salony, w jakich można sprawić sobie wyjątkowy malunek na resztę życia albo przynajmniej kilka lat, otwiera coraz więcej artystów, którzy sztukę rysunku ćwiczyli wcześniej na papierze i płótnie. Nic dziwnego, że tatuaże na naszych oczach przeżywają prawdziwą rewolucję, przechodząc od serc przebitych strzałą z lat 90. do witraży, złożonych obrazów, a nawet optycznych iluzji. Dziś przedstawiamy kolejny niezwykły projekt – tatuaże zmieniające kształt dzięki sprytnemu umiejscowieniu na ciele i zdolnościom ich autora – Veksa Van Hillika!

Natura kocha metamorfozy i zdążyła nas już przyzwyczaić, że – tak jak w Krainie Czarów – nie wszystko zawsze jest tym, na co wygląda. Zielona gąsienica upstrzona włoskami potrafi w jedną noc przeobrazić się w pięknego motyla, a kameleon w kilka sekund zmienić kolor, upodabniając się do otoczenia. Ta magia natury zainspirowała Veksa Van Hillika – utalentowanego tatuażystę, który postanowił wykorzystać budowę ludzkiego ciała, by w zgięciach łokci i stawów kolanowych tworzyć tatuaże zmieniające kształt. Zobaczcie, jak prezentują się te niesamowite kompozycje, przywodzące na myśl sztuczki iluzjonisty! To doskonałe pomysły na tatuaże damskie jak i męskie! 

Tatuaże zmieniające kształt – zobacz niezwykłe malunki Veksa Van Hillika!

Tatuaże zmieniające kształt autorstwa Veksa Van Hillika przypominają ręcznie zdobione wachlarze, które można kupić w Rzymie lub w Japonii. Gdy są złożone, wyglądają ciekawie i barwnie, ale dopiero ich rozsunięcie zdradza sekretną zawartość i zachwyca bogactwem obrazów pełnych detali. Dumni właściciele tych malunków nie muszą nawet skupiać się nad tym, co dzieje się na ich ciele, bo tatuaże „pracują” samoistnie, nie wymagając (tak jak niektóre „ruchome” wzory) specjalnego ruszania mięśniami. W ten sposób każdego dnia mogą zaskakiwać otoczenie, prezentując dzieła Hillika wszędzie, gdzie tylko się pojawią! 

 

Obejrzyj w ruchu tatuaże zmieniające kształt, stworzone przez Veksa Van Hillika:

https://www.instagram.com/p/BlBFQepFEX4/https://www.instagram.com/p/Bi7DBgZA_Rf/https://www.instagram.com/p/BjfUMaQF9ar/https://www.instagram.com/p/BmIoMevFW4F/https://www.instagram.com/p/BldW4NOF6ws/https://www.instagram.com/p/BPFxAS_AaRQ/ 

Jak Wam się podobają te tatuażowe iluzje? Czy widziałyście kiedyś podobne kompozycje na skórze? Jak zawsze jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Amaretta  20 września 2018 18:21

  Fajne!

  Odpowiedz
 2. Uśmiechnij się :)  20 września 2018 21:32

  Bardzo ciekawy i kreatywny pomysł. Podoba mi się wykorzystanie ludzkiego ciała do tworzenia sztuki, jeszcze w takim nietuzinkowym wydaniu.

  Odpowiedz
 3. xtina120  20 września 2018 21:56

  Jej niesamowicie to wygląda

  Odpowiedz
 4. as_sa  20 września 2018 22:55

  Tego typu tatuaże widzę pierwszy raz. Wygląda to bardzo ciekawie, natomiast sama nie zdecydowałabym się na tego typu „ozdobę” na ciele

  Odpowiedz
 5. Anett13  21 września 2018 10:37

  widziałam już kiedyś coś podobnego – ciekawe

  Odpowiedz
 6. slodka0018  29 września 2018 00:08

  Wooooow ! Piękne tatuaże ludzie mają talent do wykonania takiego arcydzieła . Ja bym się pewnie nie zdecydowała na taki duży ale na mały kto wie czemu by nie 🙂

  Odpowiedz
 7. Skompska Sandra  30 września 2018 17:23

  Niesamowite

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany