Tatuaże konstelacje gwiazd – mapa nieba na Twoim ciele!

Lato to ulubiona pora roku wielu miłośniczek trwałego ozdabiania ciała. Wysokie temperatury pozwalają bez przeszkód eksponować tatuaże i uczynić z nich element stylizacji, który podkręci nawet najbardziej minimalistyczny wakacyjny look. Jeżeli nadal szukasz inspiracji dla własnego artystycznego malunku albo chciałabyś zafundować sobie nową pamiątkę z okazji wakacji, zajrzyj do naszej galerii z tatuażami przedstawiającymi gwiezdne konstelacje! Może i na Twoim ciele już wkrótce pojawi się jedyna w swoim rodzaju gwiezdna mapa?

Poszukując oryginalnych i przede wszystkim kobiecych tatuaży, idealnych na lato, zaproponowaliśmy Wam ostatnio wzory z morskimi motywami. Dziś przychodzimy z innym ciekawym pomysłem, jakim jest… tatuaż astrologiczny. Gwiazdozbiory połączone delikatnymi liniami bądź uwzględniające właściwe odstępy, które pomijamy tylko w domyśle, złożone wyłącznie z samych gwiazd lub wchodzące w interakcje z planetami i rozmaitymi symbolami, okazują się równie atrakcyjnym i oryginalnym pomysłem na wakacyjną (i nie tylko) ozdobę ciała. Przekonajcie się, jak wiele wariantów i kształtów mogą przyjąć tatuaże konstelacje gwiazd!

Tatuaże konstelacje gwiazd

Tatuaże konstelacje gwiazd – mapa nieba na Twoim ciele!

Tatuaże konstelacje to delikatne i bardzo ciekawe motywy, które u każdej noszącej je osoby mogą prezentować się oryginalnie przez wzgląd na nieomal nieskończoną ilość wariantów i miejsc na ciele, w jakich możemy je umieścić. Niewielka wymagana powierzchnia (na gwiezdny tatuaż wystarczy już boczna część palca wskazującego, choć równie dobrze możemy umiejscowić go na plecach, budując całą Mleczną Drogę), dowolny, większy lub drobniejszy kształt, zindywidualizowana realizacja (z ciałami niebieskimi symbolizowanymi przez punkty lub kilkuramienne gwiazdki z dziecięcych wyobrażeń, tatuaże w czerni, ale też wielokolorowe gwiezdne kalejdoskopy, do których nieoczekiwanie dołączyły księżyce i planety z pierścieniami, a nawet tatuaże konstelacje połączone z kwiatami w dość zawiłych do zinterpretowania obrazach… Oglądając niezwykle zróżnicowane wizje internautów, którzy postanowili uwiecznić jakieś ważne dla siebie przesłanie poprzez tatuaż z gwiazdozbiorem, zrozumiecie, że w tej materii nie istnieją żadne ograniczenia! Aż chciałoby się zanucić fragment starego przeboju Mariki: „przed nami kosmos możliwości”. Przekonajcie się, jaką mocą potrafią emanować gwiezdne tatuaże!

 

Obejrzyjcie najpiękniejsze tatuaże konstelacje i zainspirujcie się:

 

Który z powyższych wzorów najbardziej przypadł Wam do gustu? Czy zdecydowałybyście się na tatuaż astrologiczny, np. z Waszym znakiem zodiaku lub ulubioną konstelacją, która zdaje się do Was przemawiać bardziej niż inne? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (178 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Emotikonka  24 lipca 2018 15:38

  Niektóre są przepiękne 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  24 lipca 2018 15:45

  Niektóre wyglądają bardzo delikatnie.

  Odpowiedz
 3. sylwiawes  24 lipca 2018 22:09

  Kilka bardzo mi się podoba 😀

  Odpowiedz
 4. Hidari11  25 lipca 2018 06:31

  To nie mój styl. Jai tak bym sobie nie zrobiła tatuażu, ale gdybym została do tego zmuszona, to kierowałabym się raczej w stronę symbolicznych napisów, słów.

  Odpowiedz
 5. Jaworka  5 listopada 2018 10:10

  Niektóre śliczne te sa bardziej delikatne i wyglądają uroczo

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany