Tatuaż z owocem – 30 pomysłów na słodki, dziewczęcy wzór, idealny na wakacje

Tatuaż z owocem to doskonały wybór na lato. Słodki, świeży i dziewczęcy, należy do najbardziej uroczych wzorów tatuaży, które sprawdzą się u kobiet w każdym wieku. Z jednej strony wskazuje na ulubione smaki i kolory właścicielki, z drugiej to wzór,  kojarzący się ze słońcem i ciepłem wakacji. Co więcej, jego „niewinny” charakter potrafi rozpalać męską wyobraźnię i dodawać noszącej go osobie pewności siebie. Wybraliśmy dla Was 30 najładniejszych realizacji. Zajrzyjcie do poniższej galerii i sprawdźcie, czy owocowy tatuaż znajdzie sobie miejsce i na Waszej skórze!

tatuaż z owocem

źródło: www.unsplash.com (brooke-cagle-n4pP64Jhd4w-unsplash)

Tatuaż z owocem – 30 pomysłów na słodki, dziewczęcy wzór, idealny na wakacje

Zdecydowanym faworytem miłośników tatuażu jest w tej dziedzinie ananas. Prawdopodobnie chodzi o jego wyrafinowany kształt i przyjemne skojarzenia, przywodzące na myśl tropikalne wyspy. Jest to zresztą motyw, który całkiem niedawno wkroczył także szturmem do świata mody, pojawiając się na bluzkach, sukienkach, akcesoriach czy strojach kąpielowych. Chętnie wybieranymi owocami są także wiśnie oraz cytrusy. Te ostatnie zobaczycie w naszej galerii w wielu rozmaitych odsłonach – w całości, plastrach i ćwiartkach, w obranej albo dojrzewającej dopiero na drzewie postaci. Szczególnie pięknie i artystycznie prezentują się cytryny.

Rzadziej spotyka się wzory obejmujące kilka owoców ustawionych w rzędzie lub ułożonych w stylu martwej natury. Pojedyncze wybrane przez nas zdjęcia pokazują za to tatuaże „ewoluujące”, które przechodzą od całego owocu – przez kilka etapów – aż do jego ogryzka.

Styl malunków jest wyraźnie uzależniony od indywidualnych preferencji ich właściciela i upodobań tatuażysty. Niektóre owoce są rysowane prostą, jaki dziecięcą kreską, rodem z kartonów soku sprzed kilkudziesięciu lat. Inne stanowią niezwykle realistyczne odwzorowanie obiektów, budując optyczne złudzenie. Wśród najmodniejszych wzorów dominują jednak te minimalistyczne, „poukrywane” w różnych miejscach na ciele i zabarwione odrobiną koloru. Ten skromny styl przypadnie do gustu osobom lubiącym niekonwencjonalne, ale też nie narzucające się motywy, które można pokazywać latem. Zobaczcie same!

 

A oto kilka pięknych pomysłów na tatuaż z owocem:

Jak podoba się Wam ten wzór tatuaży? Który z owoców najchętniej byście sobie wytatuowały?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (139 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...