Tatuaż na udzie – zmysłowa i kobieca ozdoba ciała

Kobietom coraz bardziej podoba się tatuaż na udzie i to właśnie na tym zabiegu skupiają się tatuatorzy w salonach. Panie chętnie zdobią swoje uda, bo ich zdaniem obrazek wykonany w tym miejscu jest niezwykle zmysłowy. W razie potrzeby można go też ukryć pod ubraniem. Na tej części ciała dominują motywy kwiatowe, zwierzęce i etniczne.

Zamiast na ramieniu, stopie albo karku, to właśnie tatuaż na udzie jest najnowszym trendem wśród miłośniczek zdobienia ciała. Coraz więcej kobiet decyduje się na trwałą pamiątkę właśnie w tym miejscu. Jakie najczęściej tatuaże damskie na udzie wybierają panie? Nie brakuje etnicznych wzorów, witraży, kompozycji kwiatowych oraz podwiązek.

Tatuaż na udzie – zmysłowa i kobieca ozdoba ciała

Tatuażyści coraz częściej wykonują tatuaż na udzie. I nie chodzi tylko o jego lokalizację, którą można łatwo ukryć. Dzieło wykonane w tym miejscu jest po prostu… seksowne! Panie decydując się na pamiątkę na jednym z ud (lub na obu naraz) stawiają zazwyczaj na większe kompozycje, niekiedy sięgające nawet od biodra do kolana. Tatuażysta ma więc spore pole do popisu i wówczas najczęściej tatuuje kwiaty, witraże czy motywy zwierzęce i etniczne. Często takie dzieła są pozbawione koloru, a artysta poprzestaje na konturze, choć nie jest to regułą.

Tatuaż na udzie nie musi być oczywiście gigantyczny. W mniejszych wersjach panie lubią wytatuować sobie tam również kwiaty, a ponad to ukochanego pupila, bohatera z dzieciństwa, dłuższą sentencję, podwiązkę, a nawet pełne grozy czaszki.

 

Tatuaż na udzie popularniejszy wśród kobiet

Na tatuaż na udzie zdecydowanie częściej decydują się panie niż panowie. Nic dziwnego, chcą w ten sposób zwrócić uwagę na jedną z atrakcyjniejszych części kobiecego ciała. Taka ozdoba idealnie współgra z szortami i minispódniczkami. Imponująco prezentuje się też na plaży. Lecz niestety, panie nie mogą mieć pewności czy tatuaż na udzie pozostanie tak piękny jak w momencie jego wykonania. Dlaczego? W wyniku przybrania na wadze lub drastycznego odchudzania grozi mu deformacja.

 

Czy tatuaż na udzie boli?

Uda to część ciała, która znajduje się daleko od kości, a dodatkowo pod skórą w tym miejscu mamy do czynienia z rozbudowaną tkanką tłuszczową i mięśniową. Choćby przez wzgląd na te cechy, tatuaż wykonany właśnie tutaj nie powinien być bolesny. W praktyce sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej, zwłaszcza jeśli chodzi o wewnętrzną część ud. Tam skóra jest bardzo cienka, a co za tym idzie -zdecydowanie bardziej wrażliwa. To jednak nie powinno nikogo odstraszać, ponieważ jeżeli już ktoś decyduje się na tatuaż powinien pamiętać, że poza drobnymi wyjątkami, każde pociągnięcie igłą przez tatuatora jest bolesne.

 

Najpopularniejsze pomysły na tatuaż na udzie

Kwiaty 

– Motywy etniczne

– Zwierzęta

– Postacie z bajek

– Witraże

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (114 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  5 września 2018 08:55

  Jak dla mnie, takie wielkie tatuaże nie są ani zmysłowe, ani kobiece…
  Ciało wygląda jak porysowana ławka szkolna;)

  Odpowiedz
 2. vipala  5 września 2018 09:55

  Może jestem zacofana, ale tatuaże nigdy mnie nie przekonają do siebie. Doceniam kunszt i fantazję, ale nie… Na żadnej części ciała.

  Odpowiedz
 3. Emotikonka  5 września 2018 13:37

  Jak dla mnie za duże.

  Odpowiedz
 4. sylwiawes  5 września 2018 15:13

  Świetne 😁😊😀

  Odpowiedz
 5. Joanna007  6 września 2018 10:52

  Lubię oglądać tatuaże ale sama bym się na to nie zdecydowała. Powyższe propozycje nieszczególnie przypadły mi do gustu. Pokemon czy kokardki na całe życie? „Super” będzie to wyglądało u „zaawansowanej wiekiem” kobiety…

  Odpowiedz
 6. Kaja  10 września 2018 13:01

  🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany