Tanie wakacje za granicą – Zamów wczasy przez internet

Wakacje już się zaczęły i wiele osób zastanawia się jak znaleźć wycieczkę, która będzie ciekawa i tania. Biura podróży mogą się pochwalić szerokim wachlarzem ofert, lecz często odstraszają nas swoją ceną. W jaki sposób więc wykupić wakacje i zyskać?

wakacje

Co powinniśmy zrobić jeśli nie stać nas na wakacje wykupione w ekskluzywnych biurach podróży? Część z nas zrezygnuje wtedy z marzeń o egzotycznych, zagranicznych wyprawach i zdecyduje się na tańsze, krajowe wczasy. Pozostali nie zechcą zmienić swych planów i zaczną szukać informacji o tańszych alternatywach wakacyjnych wycieczek.

Gdzie i jak szukać tanich i sprawdzonych wycieczek?

Oczywiście w Internecie ? obecnie jest on powszechnie dostępny, a jego obsługa nie sprawia chyba nikomu większych problemów. Aktualnie na popularności zyskują zakupy grupowe. Z każdym kolejnym miesiącem pojawia się coraz więcej stron, na których możemy kupić usługi lub konkretne produkty za niewielka cześć ich standardowej ceny. Kluczem jest tutaj ilość osób wykupujących taką usługę ? duża ich liczba gwarantuje zniżkę, a firmie oferującej produkt stałych odbiorców i reklamę.

Jednak pomimo rosnącej popularności takiej usługi wielu z nas wciąż ma obawy. Boimy się o bezpieczeństwo przelewu, o wiarygodność firmy sprzedającej usługę, o to czy wszystkie warunki umowy zostaną dotrzymane. Z myślą o takich właśnie odbiorcach powstają strony, dzięki którym możemy zdecydować się na zakup wycieczki poprzez bezpieczne i nowatorskie platformy zakupowe.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się innowacyjna platforma Szmalback.pl, na której znajdziemy szereg sklepów, biur podróży czy znanych linii lotniczych m. in.: StenaLine, Tanie Podróżowanie, Travelplanet.pl, Lufthansa czy Tripsta.pl. Kluczem działania strony jest premia zakupowa, którą otrzymujemy za każdym razem gdy dokonamy zakupu w jednym z zarejestrowanych e- sklepów. Ten bardzo prosty system gwarantuje nam zwrot części kwoty zapłaconej za wakacyjny urlop. Dodatkowo trwa obecnie konkurs dla użytkowników serwisu, którzy za jej polecanie mogą wygrać atrakcyjną nagrodę.

Drugą niewątpliwie mocną stroną tej platformy jest bezpieczeństwo. Nasza chęć dokonania zakupów przez Internet często jest hamowana dużą obawą o jakość transakcji i jej powodzenie. Dlatego tak ważne jest znalezienie strony, która będzie posiadała zarówno bogaty wybór ofert wakacyjnych, dużą liczbę biur podróży jak i będzie gwarantowała bezpieczeństwo zakupów. Biura podróży skupione na platformie wpisują się
w ogólny trend przenoszenia części działalności do sieci. Coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą wycieczek korzysta z narzędzi, które gwarantują im kontakt z potencjalnymi klientami przez Internet. Nikogo zatem już nie dziwią profile znanych sieci wycieczkowych na Facebooku, ich obecność na Grouponie czy zaawansowane wyszukiwarki umożliwiające niemal natychmiastowe zabukowanie wakacji.

Sama strona platformy też nie ogranicza nas jedynie do jednego zarezerwowania wycieczki. Za jej pomocą możemy także zorganizować zakupy grupowe, tworzyć listy zakupowe jaki i wymieniać opinie ze znajomymi. Będąc klientami platformy do internetowych zakupów korzystamy zatem nie tylko ze zniżek od ofert biur podróży i portali branżowych, ale również dostajemy prawdziwe pieniądze w ramach premii zwrotnej za dokonane w ten sposób zakupy.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...