Tamara Czartoryska. Kim jest polska księżniczka?

Ostatnio coraz więcej mówi się o córce księcia Adama Czartoryskiego. Arystokratka wywołała medialną burzę, krytykując rodzinną fundację. Kim jest Tamara Laura Czartoryska? Jak żyje? Czym się zajmuje? Jeśli jesteście ciekawe – zapraszamy do lektury!

Tamara Czartoryska to prawdziwa współczesna księżniczka i kobieta o wielu talentach. W przeszłości pracowała jako modelka, aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Była amazonką, prezentowała sportowe samochody i radziła, jak być księżniczką. Dziś nie zwalnia tempa! Kocha sport, podróże, zajmuje się hodowlą koni i prowadzi własną fundację. Właśnie ma swoje 5 minut w polskich mediach, dlatego postanowiłyśmy przybliżyć jej sylwetkę. Kim jest arystokratka i jakie wiedzie życie?

Tamara Czartoryska

pixabay.com

Tamara Czartoryska: nowoczesna arystokratka

Tamara Czartoryska (Tamara Laura María de los Dolores Luisa Fernanda Victoria de Todos los Santos Czartoryska y Picciotto) urodziła się w Londynie i 23 kwietnia skończy 40 lat. Arystokratka jest jedyną córką Adama Czartoryskiego i jego pierwszej żony – Nory de Picciotto. Od dziecka uwielbia jazdę konną. Dawniej interesowała się też dziennikarstwem i była aktorką oraz modelką. Dziś to szczęśliwa mężatka, która spełnia marzenia z dzieciństwa. Zajmuje się hodowlą koni i prowadzi fundację charytatywną. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Jakie są zainteresowania Tamary Laury Czartoryskiej?

Sport

Arystokratka przywiązuje dużą wagę do zdrowego trybu życia. Od dziecka lubi sport. W młodości uprawiała jeździectwo, głównie skoki przez przeszkody. Dziś prowadzi firmę HC Sport Horses. Trenuje boks i uwielbia wędrówki. W 2005 roku wzięła udział w zawodach w sportowym reality show „The Games”, gdzie zdobyła brązowy medal. Arystokratka jest też fanką motoryzacji.

Aktorstwo i telewizja

Tamara skończyła szkołę aktorską w Hollywood. Grała w horrorze „The Evil Woods”, komedii „Palais Royal!” i dramacie „The Stepfather”. Wystąpiła w kilku programach telewizyjnych. Prezentowała sportowe samochody, prowadziła program o tajskim boksie, brała udział w sportowych reality show. Była też konsultantką w programie „American Princess” w NBC, gdzie radziła jak być księżniczką.

Aktywność charytatywna

Arystokratka angażuje się w różnego typu akcje charytatywne, w tym na rzecz dzieci. Jakiś czas temu sama założyła fundację. Celem działalności są osierocone dzieci, zwierzęta i dorośli bez pomysłu na życie.

W wywiadach Tamara Laura Czartoryska często przyznaje, że nie była w młodości grzeczną księżniczką. Dziś arystokratka ma swoje 5 minut i na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Miłość ponad koronę – oni zrzekli się tytułu dla uczucia

Miłość ponad koronę – oni zrzekli się tytułu dla uczucia

Nie tylko królowie Zygmunt II August i Henryk VII stoczyli walkę o miłość do ukochanej kobiety. Wiele wysoko urodzonych osób nawet dzisiaj musi dokonywać trudnych życiowych wyborów w imię uczucia. Łamią zasady i konwenanse, sprzeciwiają

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 3,93 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  20 kwietnia 2018 23:51

    ładna 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany