Tally Weijl – nowe oblicza kolekcji jesień zima 2011/2012

Jesienna dziewczyna Tally Weijl parafrazując słynne hamletowskie „Być albo nie być”, zadaje sobie pytanie: Sexy czy sexy? Oto jest pytanie! Ale to tylko jedna z odsłon tej zuchwałej dziewczyny! Inna twarz dziewczyny Tally Weijl to nastolatka zanurzona w undergroundowym duchu lat sześćdziesiątych ubiegłego. Odnajduje ona inspiracje do swoich modowych outfitów w kreatywnym świecie Andy’ego Warhola.

?Born Famous? to jej hasło przewodnie noszone dumnie na T-shircie zestawionym z nieprzyzwoicie krótką mini spódniczką, które w najnowszej kolekcji marki występują w ugrzecznionej, szkolnej wersji. Dominuje szkocka krata, klasyczne plisy i ciężkie wełniane tkaniny. Motyw zmysłowej uczennicy przewija się przez całą kolekcję pełną grzecznych lecz dopasowanych koszul i wełnianych kardiganów dopełniających szkolny mundurek, w charakterystycznym dla dziewczyny Tally Weijl, zawadiackim stylu. Pikanterii dodają złota biżuteria. Razem z leopardzimi printami i skórzanymi wstawkami, łączonymi z pasiastymi swetrami i niebotycznie wysokimi obcasami, są doskonałym ucieleśnieniem hasła ?Sexy czy sexy??, dalece odbiegając od naszych wyobrażeń szkolnej prymuski.

Kiedy dziewczynę Tally Weijl zaczyna nudzić życie wiecznej imprezowiczki i tęskni za ciepłem domowego ogniska, otula się długim, wełnianym pulowerem lub niezwykle kobiecym futrzanym płaszczem z obszernym kołnierzem. Tkaniny są miękkie i ciepłe, a kolory przywodzą na myśl naturalne jesienne barwy ziemi. Na długie, chłodne wieczory wkłada wełniane zakolanówki
i kolorowe, ciepłe rajstopy. Jej włosy delikatnie plącze wiatr… Bez względu na to czy mamy do czynienia z kuszącą ?school girl? zainspirowaną rockandrollowymi latami sześćdziesiątymi czy też rozmarzoną romantyczką  spędzającą wieczory przy kominku z kubkiem ciepłego mleka i lekturą Makbeta, w nadchodzącym sezonie przed dziewczyną Tally Weijl stoi tylko jedno pytanie: sexi czy sexi?

Zobaczcie stylizacje Tally Weijl w duchu Sexy czy sexy?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany