„Tajemniczy mężczyzna” Kristen Ashley – premiera książki już 31 stycznia!

Już wkrótce w Polsce pojawi się długo oczekiwana powieść „Tajemniczy mężczyzna”, pierwszy tom bestsellerowego cyklu Kristen Ashley, uwielbianego za oceanem.

Pierwszy tom długo wyczekiwanego w Polsce cyklu erotycznego „Kochanek nocną porą” Kristen Ashley będzie dostępny już 31 stycznia! „Tajemniczy mężczyzna” to pełna emocji i zakrętów akcji opowieść, którą pokochały amerykańskie czytelniczki.

tajemniczy mężczyzna

źródło: materiały prasowe

„Tajemniczy mężczyzna” Kristen Ashley – o czym opowiada książka?

Życie miłosne Gwendolyn Kidd nabrało nagłego przyspieszenia… a wszystko to przez jeden wieczór z przyjaciółkami w modnym klubie! Gwen poznała tam fascynującego mężczyznę, z którym spędziła noc i który od tej pory odwiedza ją regularnie… lecz wyłącznie nocami. Gwen wciąż nie zna jego imienia, nie wie nawet, w jaki sposób udaje mu się dostać się nocą do jej mieszkania… ale wciąż ma nadzieję na coś więcej!

Jakby tego było mało, siostra Gwen pakuje się w niezłe tarapaty, przez co w życiu dziewczyny pojawia się gang motocyklistów – którego przywódca wydaje się być nią zainteresowany – niebezpieczni gangsterzy i pewien bardzo sympatyczny policjant. Który mężczyzna zdobędzie serce Gwen? Czy wszyscy wyjdą cało z opresji? Kim okaże się być tajemniczy mężczyzna?

„Tajemniczy mężczyzna” to pierwszy tom bestsellerowej serii erotycznej „Kochanek nocną porą”, która święci triumfy za oceanem. Nieodłącznymi elementami tej serii są porywy namiętności i gorące uczucia, ale także tajemnice i niebezpieczeństwa. Czytając te książki, na pewno wzruszycie się i poczujecie dreszczyk emocji!

Co wiemy o autorce?

Kristen Ashley pochodzi z Gary, miasteczka w stanie Indiana. Przyszła na świat podczas pożaru miasta – i, jak twierdzi, w jej życiu nic się potem nie zmieniło! Wychowała się w wielopokoleniowej rodzinie na farmie w Brownsburg. Życie rzucało ją jednak w różne miejsca, takie jak Denver, Colorado czy Wielka Brytania, ma więc rodzinę i przyjaciół w wielu miejscach na kuli ziemskiej, co uważa za błogosławieństwo.

Kristen Ashley od zawsze marzyła o pisaniu książek. To marzenie udało się zrealizować z powodzeniem – dziś ma na koncie ponad pięćdziesiąt książek, napisanych w różnych stylach i poruszających różne tematy od morderstwa, przez erotykę, aż po elementy świata nadprzyrodzonego – takie jak duchy, wampiry i światy równoległe. Autorka stara się jednak, by we wszystkich jej utworach znajdował się humor, ciekawe postacie i… romans.

Czekacie na premierę książki? Przedstawiamy kilka innych ciekawych tytułów, które mogą Was zainteresować:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (201 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  10 stycznia 2018 12:28

  Może być ciekawa.

  Odpowiedz
 2. Jaworka  10 stycznia 2018 16:22

  Romanse wyrosłam już z nich

  Odpowiedz
  • ewalub  11 stycznia 2018 13:58

   Raz na jakiś czas można sięgnąć po romans, nawet jeżeli zwykle nie czytuje się takich właśnie książek. Ja jak już mam przeczytać romans, to najlepiej aby osadzony był w przeszłości, tak co najmniej 200 lat wstecz 🙂

   Odpowiedz
   • Jaworka  12 stycznia 2018 17:22

    Zgadzam się że raz na jakiś czas można przeczytać ale ja bym przeczytała romans z kryminalnym wątkiem w tle

    Odpowiedz
    • ewalub  14 stycznia 2018 15:25

     Może być kryminał osadzony w XVIII bądź XIX wieku 🙂

     Odpowiedz
 3. macierzanka  10 stycznia 2018 18:21

  Z chęcią przeczytałabym.

  Odpowiedz
 4. MarciaMarcia  31 stycznia 2018 09:53

  Bardzo bym chciała ją mieć 🙁

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany