Największe tajemnice znaków zodiaku. Jaką prawdę o Twoich sekretach zdradzają gwiazdy?

Intrygują Cię tajemnice i zagadkowe zachowania różnych osób? Chciałabyś zgłębić sekrety ludzkiej natury, które zaszczepia w nas astrologia? Nasza wróżka Fortunata otwiera drzwi do tajemnic ukrytych w zakamarkach osobowości poszczególnych znaków zodiaku!

Jakiś czas temu nasza wróżka Fortunata zdradziła przed Wami mroczne tajemnice wybranych znaków zodiaku. Tak naprawdę każdy ze znaków zodiaku posiada jednak mniejsze lub większe sekrety, do których nie przyznaje się przed otoczeniem. Tym razem zdecydowaliśmy się więc uchylić ich rąbka, odsłaniając kilka z niewypowiadanych na głos odczuć, przeświadczeń, znaczenia godzin i nawyków, jakie przynoszą nam gwiazdy, pod którymi przyszliśmy na świat. Sprawdźcie, co ukrywa przed Wami Wasz partner, przyjaciółki czy rodzice!

tajemnice znaków zodiaku

www.pixabay.com

Największe tajemnice znaków zodiaku. Jaką prawdę o Twoich sekretach zdradzają gwiazdy?

Wróżenie z ręki: sprawdź co Cię czeka w miłości i w życiu! Przewodnik dla początkujących

Wróżenie z ręki: sprawdź co Cię czeka w miłości i w życiu! Przewodnik dla początkujących

Chiromancja, czyli wróżenie z ręki, pomaga nam przede wszystkim poznać przyszłość, ale nie tylko. Z linii papilarnych dłoni można czytać jak z otwartej księgi. Opowiadają nam o naszych doświadczeniach, zdradzają cechy charakteru, drogę życiową, jaką obieramy. Linie papilarne tworzą unikalną mapę dla każdej dłoni. Jest ona wyjątkowa i niepowtarzalna. Z roku na rok coraz więcej osób interesuje się czytaniem z dłoni, a wróżenie z ręki robi się coraz bardziej popularne.

 

Baran

 

www.pixbay.com

Osoby spod znaku Barana to urodzeni liderzy. Są bardzo energiczne i charyzmatyczne, dlatego przez niektórych mogą być postrzegane jako zbyt pewne siebie. Starają się być zawsze pierwsze i najlepsze w czym tylko się da, a ciężka praca i zaangażowanie zwykle pozwalają im w końcu osiągnąć wymarzoną pozycję. W głębi duszy Barany to jednak osoby bardzo wrażliwe i romantyczne. Mają niskie poczucie własnej wartości, dlatego potrzebują wsparcia i dowartościowania ze strony najbliższych, ale za nic w świecie się z tym nie zdradzą.

 

Byk

www.pixabay.com

Byki są na ogół niezwykle uparte i przekonane o swoich racjach. Często proszą o radę innych, ale tak naprawdę nie zamierzają posłuchać wskazówek, które nie będą zgodne z ich własnymi założeniami. Pragną otworzyć się na innych, gdyż łakną towarzystwa, akceptacji i miłości. Intuicyjnie czują jednak, że osoby, którym zaufają zawsze w końcu je rozczarują. Na wszelki wypadek postępują więc według swojego planu, a następnie ukrywają to przed „doradcami”. Starają się też otoczyć jak największą grupą znajomych, by zawsze pozostał im ktoś, na kogo będą mogły liczyć.

 

Bliźnięta

www.pixabay.com

Bliźnięta to osoby „do tańca i do różańca”. Świetnie realizują się jako piastunki ogniska domowego, a jednocześnie rwą się w świat, chcą rozwijać swoje pasje, podróżować, bywać i robić karierę. Te dwie sprzeczności sprawiają, że przez całe życie odczuwają wewnętrzne rozdarcie. Osiągają wiele we wszystkich dziedzinach, a i tak mają wrażenie, że w danej chwili powinny być gdzieś indziej i robić co innego. Z tego powodu wpadają w zmienne nastroje i zdarza im się wywierać na partnerze zbyt dużą presję. Drugą tajemnicą Bliźniąt jest wieczna niepewność na gruncie miłosnego bezpieczeństwa. Jako osoby dość zmienne i nieprzewidywalne, pragną nieustannych zapewnień o miłości i wierności, ponieważ zdają sobie sprawę, jak trudno jest długo pielęgnować uczucia z początków związku. Nawet po ślubie podejrzewają partnera o flirty i zdrady.

 

Rak

www.pixabay.com

Raki to osoby, które uwielbiają manipulować ludźmi, wpędzając ich w nieuzasadnione poczucie winy. Pełne osobistego uroku i wdzięku obrócą kota ogonem tak niepostrzeżenie, że ich rozmówcy będą ich jeszcze przepraszać. Chętnie zapoznają się z psychologicznymi trikami i wprowadzają je w życie, by osiągnąć swoje cele. Drugą tajemnicą Raków jest to, że są osobami o niezwykłej wrażliwości. Kruche niczym szklany flakonik będą pozować na ludzi o stalowych nerwach i silnej psychice, po cichu rozpamiętując każdą krytyczną uwagę czy gest, który ich zabolały.

 

Lew

www.pixabay.com

Ludzie urodzeni pod znakiem Lwa często są wszędzie na pierwszym planie. Postrzegamy je jako najjaśniejsze gwiazdy. W szkole zostają kapitanami sportowych drużyn lub liderkami samorządów i ulubienicami chłopaków, sunącymi przez korytarze w otoczeniu westchnień zachwytu. W rzeczywistości to jednak osoby niepewne i bardzo krytyczne wobec siebie. Żyją z syndromem oszusta, obwiniając się, że nie są tak perfekcyjne, jak wydaje się innym. Wyrzucają sobie, iż nie są wystarczająco dobre, zadręczając się pragnieniem doskoczenia do nierealnego ideału.

 

Panna

www.pixabay.com

Panny sprawiają wrażenie osób niezwykle opanowanych i spokojnych. Wydaje się, że wszystko spływa po nich jak po kaczce i szybko jest odsyłane w głowie do szufladki z napisem „niepamięć”. W rzeczywistości w ich głowach trwa nieustanna wojna. Zmagają się wrodzonym krytycyzmem, przez filtr którego w pierwszej kolejności „przepuszczają” siebie samych. Trudno im przyznać przed światem, że w głębi duszy są z siebie bardzo niezadowolone. Starają się więc doskonalić, częstokroć w ukryciu, żeby nadrobić wyimaginowane zaległości. Drugą tajemnicą Panien jest to, że choć mają ogromną potrzebę naprawiania świata i działania na rzecz ludzkości, najlepiej czują się, gdy oddają się beztrosce i mogą wreszcie poczuć wiatr we włosach.

 

Waga

www.pixabay.com

Wadze już od najmłodszych lat towarzyszy poczucie samotności, przez co podejmuje nieraz desperackie próby odnalezienia akceptacji i miłości. Dopiero obdarzona silnym, szczerym uczuciem czuje się pewnie i bezpiecznie. Jeśli go jednak nie zdobędzie, miota się, nie mogąc zaznać życiowej równowagi. Jednocześnie nawet zakochana i zaślubiona Waga nie przyzna przed swoim partnerem, jak ważną jest dla niej osobą. Będzie ukrywać jego rolę, czepiając się drobiazgów i wywołując konflikty.

 

Skorpion

www.pixabay.com

Skorpiony często skrywają wiele tajemnic, które – odkryte – w jednej chwili potrafią zmienić opinię otoczenia na ich temat. Mają swoje obsesje i przywiązują się do osób, rzeczy, a także swoich pomysłów. Są gotowe na wiele poświęceń, a nawet działań niezgodnych z prawem, jeśli będą one służyć ważnej dla nich sprawie, ale nigdy nie przyznałyby się do tego głośno.

 

Strzelec

www.pixabay.com

Strzelce to osoby z sercem na dłoni, dlatego trudno jest im ukryć jakąkolwiek tajemnicę. Z tego powodu ich sekret to tak naprawdę tajemnica poliszynela. Chodzi o lęk przed zaangażowaniem i to na różnych życiowych frontach. Strzelce przeraża zarówno perspektywa wzięcia kredytu na dom czy samochód, jak i wizja małżeństwa. Kiedy tylko poczują, że zabrnęły głębiej w jakąś relację, czują potrzebę wyrwania się „z klatki”. Drugą ich tajemnicą jest fakt, że pragnienie szalonej zabawy i łamania zasad ściera się w nich z konserwatyzmem, a nawet dewocją. Nie wiedzą, czy dać się porwać wewnętrznemu szaleństwu, czy pozostać przy tym, co powszechnie akceptowalne i „odpowiednie”.

 

Koziorożec

www.pixabay.com

Koziorożce to osoby, które wydają się bardzo zdystansowane do świata. Otoczenie ocenia je jako chłodno myślące i kierujące się tym, co podpowiada rozum. W rzeczywistości skrzętnie ukrywają fakt, że targają nimi bardzo silne emocje. W wielu wyborach idą za głosem serca i miewają huśtawki nastrojów, co prowadzi do wewnętrznego rozdarcia. Jak wody łakną też miłości, choć przez wzgląd na wrodzoną dumę nie chcą się do tego otwarcie przyznać.

 

Wodnik

www.pixabay.com

Wodniki często są postrzegane jako osoby izolujące się od innych i ekscentryczne. Nie wynika to jednak wcale z odczuwanej przez nie dumy czy lekceważenia, a raczej z faktu, że są rozczarowane ludzkością jako całościowym organizmem. W głębi duszy pragną pokierować ją w lepszą stronę i zastanawiają się, jak pomóc jej wznieść się na wyższy poziom. Często zostają więc nauczycielami, trenerami, myślicielami lub mentorami innego rodzaju.

 

Ryby

www.pixabay.com

Zodiakalne Ryby ukrywają przed światem swoją niezwykle rozbudowaną wrażliwość i skłonność do marzycielstwa. Żyją jakby kilka metrów nad ziemią, dlatego dopowiadają sobie różne historie, a otaczających ich ludzi gloryfikują, koloryzując rzeczywistość. Kiedy ta okazuje się znacznie mniej barwna, czują rozczarowanie, lecz za żadne skarby nie przyznają, że ją przecenili. Nie przyznają się też, jak bardzo zabolały ich czyjeś krytyczne uwagi lub drobne porażki. W samotności będą jednak płakać i rozpamiętywać niemiłe sytuacje.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (136 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. ewka  31 marca 2019 11:15

    jestem lwem i o dziwo zgadza się

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany