Tabletki na utratę wagi – mit czy hit?

Odchudzanie to długa, żmudna, ale i piękna walka w imię smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Wielu producentów reklamuje tabletki na utratę wagi – ale czy są one skuteczne?

Tabletki na utratę wagi - mit czy hit?

Najważniejsza jest..dieta

Jest takie powiedzenie – brzuch robi się w kuchni. I my się w pełni pod nim podpisujemy. Utrata wagi wiąże się z koniecznością zachowania deficytu kalorycznego, czyli spożywania mniejszej ilości kalorii niż potrzebuje nasz organizm. Oczywiście, deficyt kaloryczny nie powinien być za duży, a sama dieta powinna spełniać zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jeśli chcesz schudnąć, zacznij od zdrowej diety, która miałaby prowadzić do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. To jedyny skuteczny sposób na schudnięcie i utrzymanie nowej wagi. A także, rzecz jasna, na zachowanie zdrowia.

Ruch, ruch, raz raz!

Sama dieta to 70% sukcesu w procesie odchudzania. Pozostałe 30% to ruch. Aktywność fizyczna podkręci metabolizm, a ciało stanie się jędrne, silne i co najważniejsze zdrowe. Dlatego też, jeśli chcesz poważnie podejść do procesu odchudzania, postaw na aktywność fizyczną.

Dobierz ją tak, aby nie była dla Ciebie męką, a przyjemnością. Jeśli lubisz siłownię, wybierz się na siłownie. Nie każdy od razu musi biegać. Jeśli lubisz spokojne, powolne ćwiczenia, wybierz jogę – wbrew powszechnej opinii joga spala kalorie, i to wcale nie tak mało, jak mogłoby się wydawać.

Tabletki odchudzające – czy warto?

Jeśli trzymasz dietę, ruszasz się regularnie a mimo to, waga spada bardzo wolno, warto zastanowić się nad wdrożeniem suplementacji w celu wsparcia procesu odchudzania.

Jednakże, wybieraj tylko skuteczne, przebadane suplementy diety wspomagające proces spalania tłuszczu. Kupuj je w aptece i na zaufanych stronach, gdyż w internecie aż roi się od nieprzebadanych i wręcz szkodliwych “tabletek” na odchudzanie o nieznanym składzie.

Polecamy suplementy diety oparte na roślinnych składnikach. W NOYO stworzyliśmy suplement diety o nazwie No Yoyo Effect, którego składniki zostały przebadane klinicznie, a badania wykazały wysoką skuteczność suplementu. Ponadto, udowodnione zostało, że składniki zawarte w NOYOYO EFFECT przyśpieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszają apetyt, przyspieszają metabolizm i co najważniejsze, chronią przed efektem jojo po odchudzaniu.

Suplementacja tabletkami na odchudzanie będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy połączysz ją ze zdrową i zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną. Tabletki same z siebie mogą podkręcić metabolizm, ale nie sprawią, że przeciągu miesiąca stracisz 10 kilogramów. Potraktuj tabletki na odchudzanie jako wsparcie dla procesu odchudzania a nie sposób na utratę wagi sam w sobie.

Materiał nadesłany

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kredens ziołowy  28 stycznia 2022 10:34

    70% sukcesu to dobre nawyki żywieniowe 30% to ćwiczenia. Zmieniamy nawyki żywieniowe żeby dobrze wyglądać w ciuchach, a ćwiczymy żeby dobrze wyglądać bez nich. Trzeba pamiętać, że dieta to nie chwilowa męka pełna wyrzeczeń, tylko to sposób żywienia z samej definicji. Jeśli do tej pory tyłaś na swojej diecie, to musisz ją zmienić raz na zawsze i nie łudź się, że jak po schudnięciu wrócisz do starych nawyków żywieniowych to nie przytyjesz. Tak zwany “efekt jojo” to właśnie powrót to złych nawyków żywieniowych.. Jeśli chcesz wprowadzić coś co pomoże Ci się odchudzić, polecam po prostu zioła oczyszczające. Kredens ziołowy ma w ofercie wiele dobrych mieszanek pomocnych przy odchudzaniu się.

    Odpowiedz
  2. wiolcia  1 lutego 2022 19:24

    Nie nie..nienawidzę tabletek.. a już tymbardziej takich „cudotwórczych”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany