Szykownie u GOSHICO – nowa kolekcja biżuteryjnych torebek SHIC

Biżuteryjne, ręcznie wykonane torebki z włoskich skór to nowa propozycja polskiej projektantki Małgo Kotlonek. Wpisując się w światowe trendy modowe marka GOSHICO prezentuje zaskakującą kolorystykę i oryginalną formę damskich akcesoriów. Najnowsze modele w limitowanej linii torebek-bombek Goshico Shic są już dostępne w Showroomie GOSHICO.

nowa kolekcja biżuteryjnych torebek SHIC

Trendy sezonu

Na światowych wybiegach mody już od początku sezonu króluje niekwestionowana kobiecość. U Louis?a Vuitton?a pełnym, kobiecym kształtom towarzyszą niewielkie torebki ?do ręki?. Kreatorzy najznakomitszych domów modowych stawiają na prostą elegancję, cielęce skóry i niewielką, poręczną torebkę. Nowością są barwione skóry i coraz częściej wprowadzane oryginalne zestawienia kolorów. Wysublimowana elegancja zawsze w połączeniu z oryginalnym wzorem i zaskakującą kolorystyką również tym razem charakteryzują znaną już kolekcję SHIC marki GOSHICO.

nowa kolekcja biżuteryjnych torebek SHIC

Goshico Shic

Torebki w karnawałowej kolekcji Goshico Shic to wykonany z delikatnej, włoskiej skóry cielęcej, wzór. Oryginalna forma ?bombki? jest pomysłem projektantki ? srebrne bigle, gdzie zapięcie torebki jest jednocześnie jej uchwytem, są nowością na polskim rynku modowym. Całości dopełnia długi, odpinany łańcuszek, dzięki któremu możemy zawiesić torebkę na ramieniu lub na krzyż i wnętrze wyścielone pikowaną satyną w zaskakującej, soczystej kolorystyce. Projekty z linii Goshico Shic możemy znaleźć w różnych zestawieniach faktur i barw: od zadziornych kremowych grochów na brązowej skórze, poprzez karnawałowe złoto, ponadczasową czerń o eleganckiej wytłaczanej fakturze i srebrną skórę z motywem kwiatowym. Małe torebeczki doskonale sprawdzą się na salony, choć projektantka zaznacza, że karnawałowy look może nam towarzyszyć przez cały rok, zarówno do wieczorowej sukni, jak i do dżinsów.
?Bombki? Goshico Shic są dostępne tylko w limitowanej edycji, a wiele spośród zaprojektowanych wzorów występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich indywidualny charakter.

Podobnie jak inne projekty GOSHICO, można je zobaczyć i kupić w showroomie GOSHICO w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu 13 pok. 267 lub na stronie internetowej www.goshico.com. Torebki z limitowanej edycji SHIC są dostępne w cenach od 250 PLN.

Daj się uwieźć czarowi tych torebek!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (245 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...