Szukamy testerek: olejki Nuxe Huile Prodigieuse!

Ostatnio pisałyśmy Wam o naszych ulubionych suchych olejkach do ciała. Kochamy je ze względu na formułę i działanie. W porównaniu do tradycyjnych olejków są łatwiejsze w aplikacji – szybko się wchłaniają, nie kleją się i nie są tłuste, więc świetnie sprawdzą się do codziennego stosowania. Szczególnie warte uwagi są olejki marki Nuxe. A my w związku z nimi mamy dla Was okazję, której nie możecie przegapić!

Z całej gamy produktów marki Nuxe najbardziej kochamy olejki, zwłaszcza te 3: Nuxe Huile Prodigieuse®, Nuxe Huile Prodigieuse® Or, Nuxe Huile Prodigieuse® Riche. Olejki te są wszechstronne i łatwe w użytkowaniu. Świetnie sprawdzają się na co dzień i na wielkie wyjścia. Produkty mają bardzo bogatą formułę – po aplikacji skóra jest odpowiednio nawilżona i wygładzona.

testerki olejki nuxe

Przetestuj z nami olejki Nuxe Huile Prodigieuse®!

Mamy niespodziankę, która ucieszy zwłaszcza tych z Was, które od zawsze chciały przetestować olejki Nuxe, ale z jakichś powodów odkładały to w czasie. Szukamy aż 10 testerek, którym wyślemy jeden z trzech wariantów olejku Nuxe Huile Prodigieuse®! 

Tu możecie przeczytać naszą opinię na temat olejków:

Akcja testowania jest adresowana do każdej z Was, bez względu na wiek, czy preferencje skóry. Jedynym koniecznym warunkiem jest posiadanie konta w serwisie Instagram. Spośród osób, które zgłoszą się do testów, wyłonimy aż 10 osób, do których wyślemy olejek Nuxe (duże opakowanie – 100 ml!). Po otrzymaniu kosmetyków prosimy Was o przygotowanie opinii – minii recenzji – i opublikowaniu jej na swoim profilu na Instagramie.

olejek nuxe testowanie

Fot. mat. nadesłane

Jak zgłosić się do testowania?

O godzinie 11:00 na naszym profilu na Instagramie pojawi się grafika z pytaniem konkursowym. Pod grafiką będzie można zgłaszać swoją chęć do wzięcia udziału w akcji testowania odpowiadając na zadane w poście pytania. Wyniki naboru ogłosimy za 10 dni od dnia ogłoszenia testów (od 24.08.2021).

Link do testowania:

 

Powodzenia!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (37 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...