Sztuka uwodzenia – poznaj męskie flirtowanie

Spis treści:

Oto 11 metod podrywania i flirtowania, którymi posługują się mężczyźni. Najpopularniejsze i najskuteczniejsze to żartowniś i romantyk. Do bardzo dobrze przyjmowanych należą również człowiek sukcesu, indywidualista-pasjonat-podróżnik, intelektualista-artysta. Źle są odbierani szpaner, paker-mięśniak, lanser i gangster z głupimi tekstami na podryw. Bad boy-buntownik i imprezowicz to średnio popularne metody flirtu.

Sztuka uwodzenia - poznaj męskie flirtowanie

Jak flirtują mężczyźni – na żartownisia, romantyka…

Najbardziej znaną, najczęściej wykorzystywaną, a zarazem najskuteczniejszą metodą jest podryw na żartownisia. Mężczyzna, który chciałby wykorzystać ten sposób flirtowania, musi wykazać się przede wszystkim kreatywnością i poczuciem humoru. Przy nim żadna kobieta nie może się nudzić. Tego typu flirt to głównie zabawa i oderwanie się od rzeczywistości.

Wyniki badań pokazują, że panie cenią sobie także poczucie bezpieczeństwa, zapewnione przez mężczyznę odnoszącego sukcesy, posiadającego pasje życiowe. Dlatego bardzo popularną metodą jest romantyk. Typ opiekuńczy, który troszcząc się o kobietę będzie doskonale rozumiał jej potrzeby. Dodatkowo w oczach płci pięknej dobrze wypadają również ludzie sukcesu, pasjonaci i intelektualiści.

Jak flirtują mężczyźni – tych typów nie lubimy!

Do najmniej pożądanych metod flirtu należą te, które charakteryzują się brakiem finezji i są kojarzone z tzw. „obciachem”. Podrywający mężczyźni stosując je jasno dążą do określonego celu. Szpaner, paker i gangster są taktykami najczęściej odrzucanymi. Kobiety też nie lubią flirtować w stylu lansera, uważając go za żenujący, ale jednocześnie stwierdzają jego wysoką skuteczność. Należy też zauważyć, że panowie zdecydowanie przychylniej niż panie patrzą na sposoby, w których można zaszpanować dużymi bicepsami i znajomościami w różnych środowiskach.
Takie taktyki oddziałują przede wszystkim na kobiety typu blachara-maskotka. Nie mają one potrzeb wyższych i są wyrachowane.
Buntownik i imprezowicz to metody należące do akceptowanych, ale nie są one sposobami wyjątkowo efektywnymi.
Buntownik i imprezowicz to metody flirtu, które przypadną do gustu kobietom młodym, przyjacielskim, pełnym życia, lubiącym zabawę i krótkotrwałe relacje.

Poznaj wszystkie typy flirtujących mężczyzn

Żartowniś – kreatywny, zabawny, nie można się z nim nudzić. Charakteryzuje go luz, poczucie humoru, skupienie na chwili. Przy nim można oderwać się od dnia codziennego.
Romantyk-opiekun – uczuciowy, troskliwy, rozumiejący. Przy nim każda kobieta poczuje się bezpieczna.
Człowiek sukcesu – elegancki mężczyna w dobrze skrojonym garniturze i szybkim samochodzie. Flirtując ukazuje perspektywę lepszego, ułożonego, szczęśliwego życia.
Indywidualista-pasjonat-podróżnik – nietypowe zajęcie, różnorodne zainteresowania, ciekawe hobby. Flirtuje w oryginalny sposób, stawiając na nowość i aktywność.
Intelektualista-artysta – w mężczyźnie flirtującym w ten sposób można odnaleźć pasję, szeroką wiedzę, zaangażowanie w kulturę. Flirt na pewno będzie pobudzał umysł i duszę.
Szpaner- to bardziej podryw niż flirt. Pragnie zaimponować kasą, samochodem, markowym zegarkiem. Zdecydowany na osiągnięcie celu.
Paker-mięśniak – również jasno dąży do określonego celu. Podrywa na muskularny wygląd, siłę, sport.
Gangster – pokazuje kobiecie, że potrafi rozwiązać każdy problem. Ma nieograniczone kontakty.
Lanser – prestiż, elitarność, markowe gadżety. Demonstruje swój status społeczny. Bywa w dobrym towarzystwie.
Imprezowicz – zna trendy, muzykę i kogo należy. Pewność siebie i arogancja to jego cechy charakterystyczne. Flirtuje przede wszystkim poprzez zabawę.
Bad boy-buntownik – niezależny, pewny siebie. Flirtując ukazuje perspektywę lekkiego życia, pełnego przygód.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...