Przytulanie na różne sposoby. Jak rozumieć Jego gesty

Spis treści:

Przytulanie jest to niezwykle ważna rzecz w życiu, podczas przytulania czujesz bliskość partnera  i bardzo dobrze wpływa to na samopoczucie każdej z nas! To w jaki sposób on cię przytula w dużej mierze oznacza co do ciebie czuje. Przeczytaj poniżej jak rozumieć Jego gesty a sztuka przytulania przestanie być dla ciebie zagadką … zanim przejdziecie do drugiej fazy – czyli technik całowania.

Przytulanie - gesty

Poznaj magię przytulania. Z pewnością wiesz, że istnieją róże rodzaje przytulania – podobnie jak miłości. Poznaj rodzaje przytulania, ich znaczenie i interpretację.

Przytulanie – OBJĘCIE OD TYŁU

Kiedy on przytula się do twoich pleców oznacza, że jest w tobie szaleńczo zakochany. Jego gesty, takie jak ciała blisko siebie, oplatające cię ramiona, i jego oddech na twoim karku oznaczają, że bardzo cię kocha i chce abyś to w jego ramionach czuła się bezpieczna. Obejmując cię od tyłu mężczyzna chce cię chronić, w ten sposób podkreśla również swoją męskość i dominację. Jedynym wyjątkiem jest to, kiedy facet zawsze przytula cię od tyłu, może to oznaczać że chce się do ciebie bardziej zbliżyć, ale boi się że go spławisz.

Przytulanie i MASOWANIE

Kiedy twój obiekt zainteresowania obejmuje cię i głaszcze twoje plecy oznacza to, że niesamowicie mu na tobie zależy. Delikatny masaż pleców sprawia, że facet chce się tobą opiekować i chce cię chronić. Innym razem kiedy twój facet tak robi, może oznaczać, że miał ciężki dzień i potrzebuje pocieszenia z twojej strony. Masaż tak delikatnej strefy ciała jaką są plecy uspakaja i relaksuje, więc intensywnie o nim marzymy w sytuacji spięcia i stresu. Jeśli twoje kochanie jest wykończone i właśnie w ten sposób okazuje ci uczucie zapytaj czy wszystko jest w porządku.

Jak rozumieć Jego gesty – KLEPANIE

Poklepywanie po plecach podczas przytulania ma wiele znaczeń, najgorszym z nich jest to, że nie zależy mu na tobie. Faceci w taki sposób obejmują swoich kumpli, jeśli nie zauważyłaś –  poklepują się po ramieniu. Może to być znak, że wasz związek jest tylko koleżeński. Druga interpretacja, bardziej pozytywna to taka, gdy on na przykład w knajpie lub na imprezie poklepuje cię po ramieniu, może to oznaczać, że chce wszystkim pokazać, że jesteście ze sobą na 100%. Jeśli poklepuje cię tylko raz na jakiś czas nie musisz się od razu martwić, mógł chcieć na przykład dodać ci odwagi.

Przytulanie i  CHWYT W TALII

Kiedy on łapie cię w pasie i mocno przytula do siebie oznacza, że cię pożąda. Kiedy dotykacie się biodrami podświadomie chce ci pokazać, że to właśnie ciebie chce w swoim łóżku. Im niżej wędrują jego dłonie, tym większą ma na ciebie ochotę. Jeżeli dodatkowo dotykacie się głowami, to jeszcze lepiej oznacza to, że chce połączyć z tobą swoje myśli. Kiedy jesteście już długo w związku on jest jeszcze bardziej gotów zbliżyć się do ciebie emocjonalnie. Jeśli dopiero od niedawna jesteście parą i on przytula się do ciebie w ten właśnie sposób oznacza, że nie jest to tylko przelotny flirt.

Czy doświadczyłyście podobnych gestów i przytulania? Czy sprawdziły się w ten sposób, w jaki opisujemy? Podzielcie się swoimi doświadczeniami!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (221 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. OooAngeluSsOoo  17 stycznia 2012 18:09

  hmm ciekawy artykuł:”p

  Odpowiedz
 2. eve12  5 lutego 2012 10:26

  bardzo ciekawy artykuł 😉

  Odpowiedz
 3. Asiula  22 lutego 2012 18:07

  Fakt ciekawy artykuł ale myślę że nie sprawdza się w każdej sytuacji 😉

  Odpowiedz
 4. sumiczek3  11 marca 2012 14:56

  NO WŁAŚNIE DROGIE PANIE – NAJGORSZE JEST TO KLEPANIE !!!!!!!!!

  Odpowiedz
 5. kasia301093  17 marca 2012 23:41

  Bardzo ciekawe..

  Odpowiedz
 6. karolla.luna  18 marca 2012 00:05

  ciekawy artykuł,a że akurat to przeczytałam po dzisiejszym ciosie……dotykasz przytulasz całujesz i słyszysz słowo..jak sztylet w serce ,wtedy czar pryska i człowiek czuje się źle, jak niepotrzebny śmieć..czemu mężczyzna nie myśli jak kobieta?czemu otwierając usta nie pomyśli czy zrani kogoś i w ostateczności też siebie..smutna kobieta to też jego smutek,bo nie potrafię być miła gdy w glowie mam jego słowo które skreśliło dzisiejszy wieczór i sen….a skąd to wiem?…siedze i pisze zamiast czuć dotyk na plecach i uniesienie…..jutro to będzie tylko wspomnieniem..mam taką nadzieję

  Odpowiedz
 7. m258  18 marca 2012 10:20

  naprawdę fajny artykuł – dobrze że mój mężczyzna mnie nie klepie – przynajmniej po plecach ;P

  Odpowiedz
 8. Cullenowa_90  5 czerwca 2012 17:43

  Dość ciekawy artykuł 🙂

  Odpowiedz
 9. lara  3 marca 2013 23:25

  dotyk w talii – to jest to,,, aż dreszcze mi biegną

  Odpowiedz
 10. ciekawee..  20 sierpnia 2013 13:47

  Ciekawy artykul ,a co oznacza gdy podczas zwyklego uscisku na pozegnanie kolega przytrzymuje Cie mocno przy sobie i przytula Cie przez dluzsza chwile ..?

  Odpowiedz
 11. Ewelina  23 marca 2015 17:16

  ciekawe…. nie wiedziałam ze zwykle przytulenie moze to oznaczac

  Odpowiedz
 12. Emotikonka  21 grudnia 2015 12:16

  Nigdy nie myślałam o tym w ten sposób 🙂

  Odpowiedz
 13. martucha180  21 grudnia 2015 15:15

  Dzień prztulasa niech będzie co dzień!

  Odpowiedz
 14. lilkawodna  21 grudnia 2015 19:26

  Ja jestem przytulasem. Mogę codziennie świętować takie dni. 🙂

  Odpowiedz
 15. Uśmiechnij się :)  1 czerwca 2016 17:01

  Uwielbiam się przytulać, to jedna z przyjemniejszych czynności 😉 Potrafię jednak rozróżnić zwykły, przyjacielski uścisk od romantycznego wtulania się w drugą osobę.

  Odpowiedz
 16. mama_kazala  1 czerwca 2016 20:47

  hmmm, jakoś się nad tym nie zastanawiałam…

  Odpowiedz
 17. Laura  2 czerwca 2016 10:00

  Trafne, bardzo prawdziwe 😊

  Odpowiedz
 18. kasia87g  2 czerwca 2016 14:26

  ja mogłabym się przytulać dzień i noc, za to mój partner już średnio, ale lekko go do tego zmuszam, to wtedy niestety już nie ma wyjścia, facet to facet

  Odpowiedz
 19. Hmmm  18 sierpnia 2019 12:40

  Co to znaczy jak facet stoi na przeciwko ciebie i jedną ręką przytula plecy a drugą kładzie na twojej głowie?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany