Sztuka minimalizmu w najnowszej kolekcji Gino Rossi na sezon jesień-zima 2014/2015

Po Teneryfie, której krajobrazy stały się tłem dla wiosenno-letniej kampanii marki, Gino Rossi powraca do Polski z minimalistyczną i graficzną sesją, prezentującą buty i torby z najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2014/2015. Nowoczesne formy i wyjątkowy klimat krakowskiego Parku Lotników oddały ducha marki i w perfekcyjny sposób wyeksponowały nowe produkty Gino Rossi, które wyznaczają trendy na nadchodzący sezon.

Gino Rossi jesien-zima 2014-2015

Kampania Gino Rossi na jesień-zimę 2014/15 to hołd dla minimalizmu i geometrii. Fotografie promujące najnowszą kolekcję odznaczają się niezwykłą klasą i elegancją. Na zdjęciach Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel buty i torby z logo Gino Rossi idealnie wpisują się w surowe tło budynku Muzeum Lotnictwa Polskiego. Grafity i szarości oraz aluminiowe elementy architektoniczne w bezpośredni sposób nawiązują do jesienno-zimowych modeli obuwia, które wyróżniają się mocnym, graficznym designem, funkcjonalnością i nowoczesnymi detalami w postaci metalicznych zamków, zapięć i  klamer w stylu grunge i glamour. Statyczne, klimatyczne ujęcia w nieoczywisty sposób przenoszą nas do nostalgicznej jesieni i surowej zimy, podkreślając harmonię między minimalistyczną architekturą muzeum, a przestrzenią i naturą.

Za stylizacje do kampanii odpowiedzialna była Ina Lekiewicz, która w odpowiedni sposób wyeksponowała buty i ubraniami podkreśliła ogólny charakter kolekcji – ponadczasowość i nowoczesność bazującą na klasycznych wzorach.

W najnowszej kolekcji marki Gino Rossi, oprócz wybranych modeli butów i torebek przedstawionych na zdjęciach kampanijnych, znajdziemy również produkty inspirowane różnymi stylami i momentami z historii mody. Począwszy od szyku złotej ery Hollywood przez grunge aż po futuryzm – te wpływy są obecne w damskiej części kolekcji. Męskie inspiracje to podróż od surowej Skandynawii przez biznesowe Wall Street po luźny styl współczesnych europejskich stolic.

Więcej na: www.gino-rossi.com 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...