Sztruks i prochowiec – duet wiecznie żywy! Outfit, który przenosi barwy jesieni do wiosennego miasta

Prochowiec do jeden z modowych kanonów, który szturmem wkracza w każdy sezon. Podobnie jak przewija się przez kolejne lata sztruks – ciężki, toporny, a jednocześnie piękny i nieokiełznany. Zestawienie takich dwóch klasyków, może dać niezwykle ciekawy efekt. Eksperymentujmy z modą, zwłaszcza teraz – gdy słońce dodaje nam ku temu jeszcze więcej sił i ochoty. A zanim słońce na dobre spowije ziemię – wybieraj jeszcze grubsze materiały – tak aby przypadkiem nie złapać przeziębienia.

Nasza Inspirantka postawiła na klasyki i połączyła je z modnymi tej jesieni printami. Kwiatowa mozaika na romantycznej transparentnej tkaninie już tęskni za ciepłymi dniami. Tonuje ją jednak i nieco sprowadza do panujących wciąż umiarkowanych temperatur sztruksowa spódnica w kolorze buraczkowym oraz brązowe solidne botki – połyskujące i stworzone dla prawdziwej City Girl. Na całość narzucamy płaszcz – wspominany już prochowiec z pogranicza musztardowego i żółtego. Jest idealny okres przejściowy między zimą a wiosną, a potem między latem, a jesienią.

 

Zwycięską stylizację wykonała Eli. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (58 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany