Szokujące przepowiednie na 2023. Sprawdź, co powiedzieli najwięksi wróżbici i mistycy o nadchodzącym roku

Początek nowego roku zawsze skłania do refleksji nad tym, co wydarzyło się w naszym życiu i co się wydarzy. To również czas, gdy wiele z nas szuka odpowiedzi na to, co czeka losy naszego świata. Zebrałyśmy dla Ciebie najważniejsze przepowiednie dotyczące 2022 roku. Zobacz, co o nadchodzącym roku mówią historyczne przepowiednie.

Przepowiednie na 2023 rok

Seriale i filmy katastroficzne. Sprawdź, co zobaczyć oprócz „Czarnobyla”. Nasz TOP 8

Seriale i filmy katastroficzne. Sprawdź, co zobaczyć oprócz „Czarnobyla”. Nasz TOP 8

Serial "Czarnobyl" wyprodukowany przez HBO okazał się serialową pozycją obowiązkową. Sukces produkcji opartej na prawdziwych tragicznych wydarzeniach to tylko dowód na to, że widz nie tylko ciekawy jest historii, ale także mocnych wrażeń. A te zapewniają właśnie produkcje katastroficzne. Przedstawiamy nasz TOP 8 pozycji nakręconych w takim właśnie duchu, niekoniecznie jednak na kanwie autentycznych zdarzeń.

Przepowiednia Nostradamusa na 2023

Przepowiednie Nostradamusa mówiące o 2023 roku nie napawają optymizmem. Według Nostradamusa w 2023 roku możemy spodziewać się wyboru nowego papieża. Franciszek to “ostatni prawdziwy papież”. Nowy papież wywoła ogromny skandal. W jego wizjach znalazła się też kometa, która będzie jak „niebiański ogień na królewskim gmachu”. Dodatkowo według Nostradamusa w 2023 roku świat znajdzie się na krawędzi konfliktu. Jasnowidz napisał, że „siedem miesięcy wielkiej wojny sprowadzi na ludzi zło i śmierć”. Słowa te mogą wskazywać na dalsze trwanie wojny w Ukrainie i jej przemianę w wojnę światową.

Przepowiednie na 2023 rok – Baba Wanga

Baba Wanga to niewidoma bułgarska jasnowidzka. Na 2023 przedstawiła pięć mrożących krew w żyłach prognoz. Według przepowiedni Baby Wangi duży kraj użyje broni biologicznej. Ponadto, w 2023 r. dojdzie do gwałtownej burzy słonecznej albo słonecznego tsunami, które poważnie uszkodzi pole magnetyczne naszej planety. Cały świat spowije ciemność, a przyczyną tej katastroficznej wizji ma być gwałtowna zmiana orbity ziemskiej. w tym roku może dojść też do eksplozji w elektrowni atomowej, co odbije się zwłaszcza na kontynencie azjatyckim.

Święta Łucja – przepowiednie na 2023 rok

Św. Łucja to portugalska zakonnica, która była świadkiem objawień w Fatimie w 1917 r. W swoich przepowiedniach uwzględniła prognozy dotyczące 2023 roku. Ma w nim dojść do kolejnej wojny, w której Rosja ma napaść na Chiny. Zginą miliony, a przywódcy krajów użyją broni jądrowej. Zakonnica wspomina także, że w 2023 roku ma dojść do kataklizmów związanych z ruchami skorupy ziemskiej. 

Przepowiednie wróżki Aidy na 2023 rok

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się swoimi przeczuciami i przesłaniami w mediach społecznościowych. Jasnowidzka Aida w Polsce zyskała ogromną popularność w 2019 roku. Zapowiedziała wówczas nadejście Roku Maski, który miał być „ostatnim rokiem takiego świata, jaki znamy”. Przyszły rok 2023 ma być według niej “Rokiem Klucza”. Będzie czasem obserwowania i bycia w przestrzeni, która do nas należy. Jej zdaniem ważne jest abyśmy „byli w sobie”. Bardzo często na co dzień zapominamy o własnych potrzebach. Przepowiednie Aidy na 2023 rok są raczej optymistyczne. Zapowiadają więcej ciepła, troski i dobrej energii w relacjach z bliskimi.

Przepowiednie na 2023 rok

Przepowiednie na 2023 – czy warto im wierzyć?

Każdą przepowiednię należy traktować z dystansem. Większość z nich utrzymana jest w atmosferze niepokoju i trwogi. Znani jasnowidzowie zapowiadają klęski, katastrofy, koniec świata. Nie bierzmy więc wszystkiego bardzo do siebie, bo trudno będzie nam dbać o przyszłość mając na ramieniu oddech zbliżającej się katastrofy. Mamy nadzieję, że w tym roku spełnią się wyłącznie te pozytywne przepowiednie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (30 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  31 grudnia 2022 09:32

  czyli nic tylko się bać 😉

  Odpowiedz
  • Magdalena  31 grudnia 2022 14:55

   Najlepiej wyłączyć telewizornię 😉

   Odpowiedz
 2. lisicamax  1 stycznia 2023 17:52

  Nostradamus przepowiedział wojnę w Ukrainie, Baba Wanga mówi o użyciu broni biologicznej przez duży kraj, święta Łucja przepowiada atak Rosji na Chiny i użycie broni jądrowej. Przynajmniej wróżka Aida ma dobre przesłania dla ludzkości w tym roku.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  2 stycznia 2023 19:38

  Zawsze poważnie traktuję przepowiednie Nostradamusa.

  Odpowiedz
 4. Magdalena  25 stycznia 2023 21:42

  Ciekawa jestem ile jeszcze z przepowiedni Nostradamusa się sprawdzi. No i jest jeszcze nasz jasnowidz pan Krzysztof Jackowski. Oboje przepowiadają wielką wojnę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany