Szkło dekoracyjne do domu – inspiracje na wiosnę!

Wiosna to czas zmian, nie tylko w przyrodzie. To własnie teraz podejmujemy decyzje odnośnie remontu i poczynamy pierwsze kroki w tym celu. Prostym sposobem na odświeżenie wnętrza i nadania mu charakteru jest dobór odpowiednich elementów dekoracyjnych. Co powiecie na szkło dekoracyjne do domu ?  Może warto zamienić stare udające kryształy wazony na te w bardziej nowoczesnym i lżejszym wyglądzie?

Zobacz także: DIY: Pomysły na piękny balkon

Szkło dekoracyjne do domu log

Bogactwo kształtów szkła dekoracyjnego do domu może wpasować się w najbardziej wymagające przestrzenie. Szeroka gama kolorów rozbudzi w nas kreatywność i radość aranżowania wiosennego wystroju. Dekorując mieszkanie nie zapominajmy też o kwiatach ciętych, które są jednym z najpiękniejszych darów wiosny i które wypełnią dekoracyjne wazony, butelki. Nie tylko pięknie pachną nadając pomieszczeniom naturalną świeżość, ale także doskonale komponują się z każdym wnętrzem.

Wazony podkreślają piękno roślin oraz styl mieszkania. Niektóre przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie, jak zestawy kieliszków, czy filiżanek.

Polecamy również: INSPIRACJE: Jak wykorzystać stare szafy i wnęki

A jakie są Wasze ulubione szklane dekoracje?  Posiadacie takie?

Zapraszamy do galerii: Szkło dekoracyjne do domu

 

Informacji na temat produktów szukajcie na Malabelle.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...