Szczupła i atrakcyjna po 40. r.ż.? To możliwe!

Powrót do figury sprzed lat i odzyskanie wiary w siebie jest możliwe także w dojrzałym wieku. Pomoże nam w tym rozsądne podejście i suplement diety FIGURIN SLIM. Jak działa?

Kilogramy, które pojawiają się u nas po przekroczeniu 40. roku życia, sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne i mniej pewne siebie. Gorsze samopoczucie psychiczne może obniżyć również naszą samoocenę. Tymczasem powrót do figury sprzed lat i odzyskanie wiary w siebie jest możliwe także w tym wieku. Pomoże nam w tym rozsądne podejście i suplement diety FIGURIN SLIM.

Figure Slim

Czterdziestka to przełomowy czas dla wielu kobiet. Udało nam się już osiągnąć ugruntowaną pozycję zawodową, mamy coraz starsze i bardziej samodzielne dzieci. Wydaje się, że dzięki temu powinnyśmy kroczyć pewnie i dumnie do przodu. Tymczasem nasze poczucie wartości może zostać zachwiane przez tak banalną rzecz, jaką są szybko odkładające się w tym wieku kilogramy. Przyczyną tego procesu jest naturalnie zmniejszające się zapotrzebowanie na kalorie oraz spowolnione procesy metaboliczne i trawienne.

Wszystko przez nadwagę?

Wraz z każdym dodatkowym kilogramem coraz mniej lubimy swoje ciało. Nie mieszcząc się w spodnie kupione zaledwie rok wcześniej, czujemy się mało atrakcyjnie i grubo. Za nowymi, obszernymi ubraniami skrywamy nie tylko krągłości, ale także kompleksy obniżające naszą pewność siebie. Z zazdrością patrzymy na szczupłe figury młodszych koleżanek i czujemy się jeszcze bardziej przygnębione.

I pomyśleć, że te wszystkie psychologiczne aspekty mogą wynikać z kilku zbędnych kilogramów w udach czy pośladkach.

Można inaczej!

Wiele z nas sądzi, że po czterdziestce nie uda się już powrócić do dawnej figury i znów poczuć się atrakcyjnie. Taka kolej rzeczy – myślimy. Rozpoczynamy przygodę z różnego rodzaju dietami odchudzającymi i głodówkami. Wiążę się to jednak z ogromnymi wyrzeczeniami i zupełną zmianą stylu życia, np. codziennym przygotowywaniem osobnych posiłków dla siebie i dla rodziny. Bądźmy szczere – która z nas ma czas i siły na podwójne zakupy i podwójne gotowanie? Okazuje się jednak, że można inaczej! Kluczem do sukcesu jest odnalezienie przyczyny swoich problemów i zastanowienie się nad tym, jak można im zaradzić. Skoro tycie po 40. roku życia wynika z tego, że nasz organizm nie potrzebuje już tylu kalorii i ma zwolniony metabolizm to mamy 2 rozwiązania: albo wbrew trudnościom ograniczamy ilość spożytych kalorii i stale pilnujemy równowagi na talerzu, albo jemy normalnie i wspieramy się suplementem diety FIGURIN SLIM. Zawiera on naturalne składniki odpowiadające na potrzeby kobiet po 40. roku życia. Czy ten drugi scenariusz nie brzmi kusząco?

Jak się odchudzać bez odchudzania się?

Wystarczy stosować FIGURIN SLIM – wysokiej jakości suplement diety o inteligentnym, dwufazowym działaniu. Preparat działa w czasie, kiedy organizm tego najbardziej potrzebuje, czyli podczas i po posiłku.

W pierwszej fazie czerwona tabletka, przyjmowana do posiłku, pomaga skutecznie blokować wchłanianie około 50% kalorii z tłuszczów i skrobi z pożywienia. Dzięki temu nie odkładają się one w naszym organizmie w postaci zbędnych kilogramów. Dzieje się tak za sprawą ID-alG, który odpowiada za zmniejszenie zapotrzebowania na kalorie po czterdziestce.

W drugiej fazie zielona tabletka, przyjmowana 15-60 min. po posiłku, wspomaga eliminację niestrawionego tłuszczu. Dzieje się tak, dzięki naturalnemu ekstraktowi z NeOpuntii, który wiąże i przyspiesza wydalanie tłuszczu, odpowiadając na potrzeby dojrzałego organizmu. Skuteczność działania składników zawartych w suplemencie diety FIGURIN SLIM została udowodniona w badaniach. Potwierdziły one również, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych.

Przyjmując suplement diety FIGURIN SLIM mamy szansę bezpiecznie i skutecznie pozbyć się niechcianych krągłości, szczególnie z tak trudnych do odchudzenia obszarów, jakimi są uda i pośladki. Nie tracimy czasu na męczące i niesmaczne diety odchudzające, nie chodzimy głodne. Wyglądamy lepiej, więc wraca nam dobry nastrój. A do tego mamy więcej czasu, który możemy spędzić wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi. Uśmiech wraca na naszą twarz i odzyskujemy pewność siebie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (320 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  26 marca 2014 07:01

  Zawsze jest także jak kobieta zadba o siebie choćby tylko odrobinę poprawia jej się nastrój i czuje się lepiej.

  Odpowiedz
 2. gusia.  26 marca 2014 12:49

  Może nie te,ale inne tabletki dwufazowe brałam i nic.Gdyby to było takie proste… Ja gruba nie jestem,ale te 5kg chętnie bym się pozbyła.Jednak z doświadczenia wiem,że działa tylko dieta i ćwiczenia .Do tej pory nie znam osoby,która pozbyła się zbędnych kilogramów na czymś takim,ale czasami i ja próbuję płacić za marzenia 😉

  Odpowiedz
 3. bbo  26 marca 2014 19:54

  Odchudzić się bez odchudzania – dobre.

  Odpowiedz
 4. Kalinda435  2 czerwca 2014 11:51

  Synowa kupiła mi te tabletki. Na początku nie chciałam ich brać, ale poczytałam i przekonałam się, że: 1. są bezpieczne (nie zaszkodzą mi); 2. nie muszę zaczynać przy nich żadnej diety (co mi nigdy nie wychodzi), 3. nie muszę ćwiczyć (czego nienawidzę – jestem typem kanapowca:). Ale tłuszczyku chciałam się pozbyć… w końcu zgodziłam się zaryzykować i … biorę je już 5 miesiąc:) Są rewelacyjne! Nawet mi pomogły schudnąć! Polecam

  Odpowiedz
 5. efffciaa  14 marca 2016 15:32

  DO czterdziestki mi jeszcze dość sporo brakuje , ale odkryłam , że nawet po trzydziestce już nie da się jeść wszystkiego i w takich ilościach jak wcześniej bo się tu i ówdzie odkłada 🙂

  Odpowiedz
 6. stokrotkapolna  24 października 2016 06:37

  Zanim sięgniemy po suplementy diety,warto zacząć więcej się ruszać. Do pracy nie autobusem, ale pieszo,nie windą ale schodami. Zacząć uprawiać jakiś sport, choćby dwa razy w tygodniu. Dorzucić przyprawy podkręcające metabolizm.

  Odpowiedz
  • ewalub  9 grudnia 2016 15:48

   Windę na schody da się zamienić ale pieszo do pracy bym nie doszła, jazda zajmuje mi ok godziny, więc pieszo z pewnością się nie wybiorę 🙂

   Odpowiedz
   • linea  9 grudnia 2016 18:43

    To nawet nie wskazane jest tak daleko iść do pracy . Twoi współpracownicy mogliby odczuć taki długi spacer hehe

    Odpowiedz
 7. Hidari11  29 października 2016 08:35

  Naprawdę te tabletki pomagają ? Nie wierzę w takie suplementy. Zdrowia nie osiąga się bezwysiłkową drogą, to niemożliwe. Potrzebujemy ruchu i optymalnego odżywiania. Po co tabletki?

  Odpowiedz
 8. m258  10 grudnia 2016 20:35

  now łąsnie

  Odpowiedz
 9. stokrotkapolna  13 marca 2017 04:42

  Chodzić. spacerować. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz
 10. Agnieszka Zapora  13 marca 2017 23:39

  Szczeże nie więże w żadne odchudzające tabletki to poprostu bujda sama sprubowałam i to nie jednych i nic . Najważniesza jest dieta więc zdrowy tryb życia więc poszłam w to i teraz waże 65 a nie 110 kilo a było ciężko ale warto .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany