Szczęście w miłości 2023 – który znak zodiaku może liczyć w tym roku na powodzenie?

Dla wielu singli i singielek początek roku to magiczna data, z którą wiążą wiele nadziei. Na wielu listach z postanowieniami znajdziemy punkt: “zakochać się”. I choć oczywistym jest, że niewiele tu od nas samych zależy w tej kwestii, a wyłącznie od losu, to zapisując ten punkt, wierzymy, że uda nam się afirmować dobrą energię. Tymczasem mamy dla Was dobre wieści! Poprosiłyśmy naszą wróżkę Fortunatę, by spojrzała w przyszłość i powiedziała nam, dla których znaków zodiaku, ten rok będzie szczęśliwy. Które znaki zodiaku odniosą szczęście w miłości 2023? Zdradzimy Wam ten sekret!

Szczęście w miłości – jedni wierzą, że istnieje coś takiego, inni uważają, że najwięcej zależy od nas samych. Od tego, gdzie się pojawiamy, czy jesteśmy otwarci, czy chętnie poznajemy nowych ludzi. Nie da się temu zaprzeczyć, jednak najwięcej udziału i tak ma w tym wszystkim los. Jakie znaki zodiaku mogą w tym roku liczyć na powodzenie w kwestiach miłosnych? My już wiemy!

szczęście w miłości znaki zodiaku

Fot. Nathan Dumlao on Unsplash

Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2023 roku!

Wróżka Fortunata na naszą prośbę zajrzała w swoją magiczną kulę i już wie, co mówią gwiazdy! Szczęście w miłości w  2023 roku odnajdą na pewno 4 znaki zodiaku. W tym roku los i gwiazdy będą im wyjątkowo sprzyjać! Będą miały największe szanse na to, by kogoś poznać, kto okaże się ich drugą połówką. Szczęśliwy związek to marzenie wielu z nas. Gwiazdy w tym roku będą szczególnie hojne dla Ryb, Wagi, Panny i Strzelców. To im sprzyja układ gwiazd!

Szokujące przepowiednie na 2023. Sprawdź, co powiedzieli najwięksi wróżbici i mistycy o nadchodzącym roku

Szokujące przepowiednie na 2023. Sprawdź, co powiedzieli najwięksi wróżbici i mistycy o nadchodzącym roku

Początek nowego roku zawsze skłania do refleksji nad tym, co wydarzyło się w naszym życiu i co się wydarzy. To również czas, gdy wiele z nas szuka odpowiedzi na to, co czeka losy naszego świata.

Szczęście w miłości – dla nich to będzie wyjątkowy rok!

Horoskop miłosny nie powie nam oczywiście 1:1 co czeka nas w nadchodzącym roku, ale pozwala dostrzec szanse na znalezienie miłości. Śledząc układ gwiazd możemy dowiedzieć się, co mniej więcej nas czeka w nadchodzącym roku. Umiejscowienie Wenus i Marsa wytycza czas największego potencjału na znalezienie miłości. Kto ma największe szanse na znalezienie miłości w 2023 roku? Przychodzimy z odpowiedzią! 

znaki zodiaku a szczęście w miłości

Fot. Amy Shamblen on Unsplash

Ryby – znaki zodiaku, które mają szczęście w miłości 2023

W tym roku Ryby będą mieć dużo szczęścia, zwłaszcza jeśli chodzi o życie miłosne. Połączenie Jowisza i Neptuna sprawi, że Ryby będą mieć idealne warunki do spontanicznego zakochania się. Najważniejsze jest jednak pozytywne nastawienie, które pozwoli przyciągnąć do siebie swoją drugą połówkę, bratnią duszę. Upewnij się, że wysyłasz pozytywną energię, jesteś otwarty na nowe przeżycia i postępujesz zgodnie ze swoimi przekonaniami, a miłość będzie czekała na Ciebie “za rogiem”!

Waga

Ten rok będzie dla Wagi bardzo dobry. Te z Was, które zamknęły się na przyszłość ze względu na porażki uczuciowe z przeszłości, wreszcie zrozumieją, że czas przestać żyć przeszłością. Samotne Wagi odzyskają blask w oku i wiarę w to, że są warte szczęścia w miłości. Singielki i single poznają nową osobę, w której szybko zakochają się z wzajemnością. To będzie Wasz rok!

Znaki zodiaku - horoskop miłosny

Fot. Abstral Official on Unsplash

Szczęście w miłości, a znaki zodiaku – Panna

Kolejnym szczęśliwym znakiem zodiaku jest Panna. Wszystkie Panny w 2023 roku będą roztaczać wokół siebie interesującą aurę wyjątkowości. Na samotne Panny czeka ktoś, kto długo będzie się przyglądał tej aurze aż w końcu odważy się zadziałać. Znajomość z tą osobą zacznie się od fascynacji i zauroczenia, która przekształci się silną, głęboką więź. Jeśli więc jesteś spod znaku Panny i szukasz miłości, bez chwili wahania daj ponieść się temu zauroczeniu i magii. Przeżyjecie ze sobą naprawdę piękne chwile!

Strzelec

Szczęście w miłości u Strzelców będzie nieco zawirowane. Samotne osoby spod znaku Strzelca tak naprawdę swoją drugą połówkę odnajdą w osobie, którą poznały już kilka lat temu, ale dopiero teraz wybuchnie między tymi dwojga prawdziwie wielkie uczucie. Każda z tych stron będzie otwarta na zapomnienie o przeszłości i rozpoczęcie nowej przygody z nową kartą. Czekają Was niezwykłe przeżycia i ciekawe historie. Otwórzcie się na siebie, a zbudujecie razem piękną przyszłość!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lisicamax  2 stycznia 2023 17:12

  Mnie chyba ominie szczęście w miłości w roku 2023. Niestety nie jestem ani Rybą, ani Wagą, ani Panną, ani Strzelcem. Pozostaje mi im tylko pozazdrościć. Albo i nie.

  Odpowiedz
 2. janka1312  2 stycznia 2023 18:38

  Ja panna mogę liczyć na dużo miłości 🙂

  Odpowiedz
 3. arunia  2 stycznia 2023 23:26

  Ja Waga też

  Odpowiedz
 4. wercia  7 stycznia 2023 14:30

  Miłośc już mam 🙂 Teraz potrzebuję bardziej materialnych rzeczy. Po pierwsze nowego odkurzacza bo się zepsuł więc trzeba iść z duchem czasu i w irobota zainwestować. A po drugie chcę sobie kupić jeszcze nową kanapę do salonu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany