Szczęście w miłości 2022 – który znak zodiaku może liczyć w tym roku na powodzenie?

Dla wielu singli i singielek początek roku to magiczna data, z którą wiążą wiele nadziei. Na wielu listach z postanowieniami znajdziemy punkt: “zakochać się”. I choć oczywistym jest, że niewiele tu od nas samych zależy w tej kwestii, a wyłącznie od losu, to zapisując ten punkt, wierzymy, że uda nam się afirmować dobrą energię. Tymczasem mamy dla Was dobre wieści! Poprosiłyśmy naszą wróżkę Fortunatę, by spojrzała w przyszłość i powiedziała nam, dla których znaków zodiaku, ten rok będzie szczęśliwy. Które znaki zodiaku odniosą szczęście w miłości 2022? Zdradzimy Wam ten sekret!

Szczęście w miłości – jedni wierzą, że istnieje coś takiego, inni uważają, że najwięcej zależy od nas samych. Od tego, gdzie się pojawiamy, czy jesteśmy otwarci, czy chętnie poznajemy nowych ludzi. Nie da się temu zaprzeczyć, jednak najwięcej udziału i tak ma w tym wszystkim los. Jakie znaki zodiaku mogą w tym roku liczyć na powodzenie w kwestiach miłosnych? My już wiemy!

szczęście w miłości znaki zodiaku

Fot. Nathan Dumlao on Unsplash

Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2022 roku!

Wróżka Fortunata na naszą prośbę zajrzała w swoją magiczną kulę i już wie, co mówią gwiazdy! Szczęście w miłości w  2022 roku odnajdą na pewno 4 znaki zodiaku. W tym roku los i gwiazdy będą im wyjątkowo sprzyjać! Będą miały największe szanse na to, by kogoś poznać, kto okaże się ich drugą połówką. Szczęśliwy związek to marzenie wielu z nas. Gwiazdy w tym roku będą szczególnie hojne dla Ryb, Wagi, Panny i Strzelców. To im sprzyja układ gwiazd!

Przepowiednie na 2022 rok – co ujawniają na temat naszej przyszłości?

Przepowiednie na 2022 rok – co ujawniają na temat naszej przyszłości?

Pod koniec każdego roku w Internecie pojawia się mnóstwo przepowiedni i teorii dotyczących przyszłości i losów naszej Planety. Nie raz już było nam dane czytać o końcu świata, zbliżającej się wielkiej zagładzie i katastrofie. Niestety,

Szczęście w miłości – dla nich to będzie wyjątkowy rok!

Horoskop miłosny nie powie nam oczywiście 1:1 co czeka nas w nadchodzącym roku, ale pozwala dostrzec szanse na znalezienie miłości. Śledząc układ gwiazd możemy dowiedzieć się, co mniej więcej nas czeka w nadchodzącym roku. Umiejscowienie Wenus i Marsa wytycza czas największego potencjału na znalezienie miłości. Kto ma największe szanse na znalezienie miłości w 2022 roku? Przychodzimy z odpowiedzią! 

znaki zodiaku a szczęście w miłości

Fot. Amy Shamblen on Unsplash

Ryby – znaki zodiaku, które mają szczęście w miłości 2022

W tym roku Ryby będą mieć dużo szczęścia, zwłaszcza jeśli chodzi o życie miłosne. Połączenie Jowisza i Neptuna sprawi, że Ryby będą mieć idealne warunki do spontanicznego zakochania się. Najważniejsze jest jednak pozytywne nastawienie, które pozwoli przyciągnąć do siebie swoją drugą połówkę, bratnią duszę. Upewnij się, że wysyłasz pozytywną energię, jesteś otwarty na nowe przeżycia i postępujesz zgodnie ze swoimi przekonaniami, a miłość będzie czekała na Ciebie “za rogiem”!

Waga

Ten rok będzie dla Wagi bardzo dobry. Te z Was, które zamknęły się na przyszłość ze względu na porażki uczuciowe z przeszłości, wreszcie zrozumieją, że czas przestać żyć przeszłością. Samotne Wagi odzyskają blask w oku i wiarę w to, że są warte szczęścia w miłości. Singielki i single poznają nową osobę, w której szybko zakochają się z wzajemnością. To będzie Wasz rok!

Znaki zodiaku - horoskop miłosny

Fot. Abstral Official on Unsplash

Szczęście w miłości, a znaki zodiaku – Panna

Kolejnym szczęśliwym znakiem zodiaku jest Panna. Wszystkie Panny w 2022 roku będą roztaczać wokół siebie interesującą aurę wyjątkowości. Na samotne Panny czeka ktoś, kto długo będzie się przyglądał tej aurze aż w końcu odważy się zadziałać. Znajomość z tą osobą zacznie się od fascynacji i zauroczenia, która przekształci się silną, głęboką więź. Jeśli więc jesteś spod znaku Panny i szukasz miłości, bez chwili wahania daj ponieść się temu zauroczeniu i magii. Przeżyjecie ze sobą naprawdę piękne chwile!

Strzelec

Szczęście w miłości u Strzelców będzie nieco zawirowane. Samotne osoby spod znaku Strzelca tak naprawdę swoją drugą połówkę odnajdą w osobie, którą poznały już kilka lat temu, ale dopiero teraz wybuchnie między tymi dwojga prawdziwie wielkie uczucie. Każda z tych stron będzie otwarta na zapomnienie o przeszłości i rozpoczęcie nowej przygody z nową kartą. Czekają Was niezwykłe przeżycia i ciekawe historie. Otwórzcie się na siebie, a zbudujecie razem piękną przyszłość!

Jeśli chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci 2022 rok, to koniecznie zajrzyj do naszego horoskopu:

Wielki horoskop 2022! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzącym roku?

Wielki horoskop 2022! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzącym roku?

Rok 2022 to czas, kiedy świat powoli zacznie wracać do normy. Niemal każdy z nas odczuje jakieś zauważalne zmiany w swoim życiu. U jednych będą one niewielkie, choć odczuwalne, niektórych czekają prawdziwe rewolucje. Z pewnością każdy z nas wciąż będzie odczuwać skutki pandemii. Jak 2022 r. wpłynie na nasze życie? Kogo czekają wielkie zmiany, dla kogo los będzie łaskawy, a kto będzie musiał zawalczyć o swoje? Zapytałyśmy Wróżki Fortunaty, która uchyliła przed nami tajemnicę prognozy astrologicznej. Wielki horoskop 2022 odkrywa przed wami karty! Wydarzenia, możliwości, szanse, ewentualne zagrożenia… Zobacz, co przygotował dla Was los na nadchodzący rok. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany