Nowość na polskim rynku: system zabiegowy AGNES- skuteczność i precyzja w odmładzaniu skóry!

Chciałabyś odzyskać dawny blask i młodzieńczą świeżość twarzy, ale nawet najdroższe kremy, sera i masaże nie przynoszą pożądanych rezultatów? Co dzień masz wrażenie, że owal Twojej twarzy jest coraz bardziej rozmyty, a niewidzialny pająk czasu rozsnuwa wokół Twoich oczu coraz szerszą pajęczynę zmarszczek? Poznaj innowacyjny system zabiegowy Agnes – absolutną nowość na rynku urządzeń anty-aging! Przekonaj się, jak skuteczne i precyzyjne odmładzanie może zagwarantować najwyższej jakości sprzęt obsługiwany przez profesjonalistów!

System zabiegowy AGNES to jeden z najbardziej innowacyjnych i precyzyjnych systemów, wykorzystujących energię fal radiowych (RF) w zabiegach medycyny estetycznej. Urządzenia o takim przeznaczeniu wyposażone są w opatentowane, mikroizolowane igły, które w precyzyjny i selektywny sposób aplikują w głąb skóry skoncentrowaną energię RF. Jak dokładnie działa AGNES, jakie rezultaty przynoszą przeprowadzane za jego pomocą zabiegi i kto może się im poddać? Wyjaśniamy na podstawie konsultacji z dr Wiolettą Szewczyk z Kliniki Medycyny Młodości!

system zabiegowy Agnes

źródło: www.pixabay.com

Nowość na polskim rynku: system zabiegowy AGNES – skuteczność i precyzja w odmładzaniu skóry!

Zabiegi radiofrekwencji wykorzystują efekt silnego podgrzania tkanek, który powstaje na skutek przepływania przez skórę prądu o wysokiej częstotliwości. Dzięki nakłuwaniu skóry mikroizolowaną igłą fala radiowa może łatwiej i szybciej penetrować głębsze warstwy skóry bez podgrzewania naskórka.

 

System AGNES wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę

system zabiegowy Agnes

Z wiekiem mamy coraz mniej włókien kolagenowych w skórze właściwej (ubywa ich około 1% rocznie). Ulegają one rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem działania fal radiowych powoduje ponowne napinanie się włókien kolagenowych oraz stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Ciepło powoduje dodatkowo rozszerzanie się naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, jak również jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Zabieg odmładzający AGNES opiera się na oddziaływaniu energią elektryczną na okolicę zabiegową w celu stymulacji syntezy kolagenu w skórze. Efektem jest poprawa jej elastyczności i grubości. Należy zaznaczyć, że naskórek podczas zabiegu jest chroniony przed poparzeniem.

 

Co warto wiedzieć o zabiegu aparatem AGNES:

 • Aparat ten dobrze sprawdza się w przypadkach, przy których inne zabiegi (np. botoks, wypełniacze czy HIFU) nie przyniosły oczekiwanych rezultatów w wygładzeniu zmarszczek okolicy oczu.
 • Zazwyczaj wykonuje się 3-5 zabiegów w odstępach 4 tygodni.
 • Zabieg trwa ok. 10 minut.
 • Po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk w okolicy zabiegowej, utrzymujący się do drugiego dnia po zabiegu.
 • Siniaki i zaczerwienienie mogą utrzymywać się na twarzy przez ok. tydzień.
 • Skóra może się złuszczać między 3 a 7 dniem od wykonania zabiegu.

 

Na rynku nie ma alternatywy dla tego zabiegu – mówi dr Wioletta Szewczyk z Kliniki Medycyna Młodości. – Po stosowaniu innych urządzeń okres rekonwalescencji wynosi od 7-10 dni, a efekty nie są tak zadowalające. Natomiast po zabiegu Agnes pacjentka może zrobić makijaż i pójść następnego dnia do pracy.

 

Problemy, przy których zaleca się zabiegi z użyciem AGNES:

 • poprawa owalu twarzy, podwójny podbródek
 • zmarszczki (również wokół oczu)
 • trądzik młodzieńczy i trądzik dorosłych
 • „worki”, opuchnięcia pod oczami

 

Jak wygląda procedura przed zabiegiem:

 •  należy zdjąć wszelkie metalowe rzeczy (biżuteria, pasek z klamrą);
 • po oczyszczeniu skóry lekarz aplikuje na około 30 minut preparat znieczulający.

 

Jak przebiegają zabiegi przy użyciu aparatu AGNES:

Lekarz nakłuwa skórę co 0,5 cm igłą odpowiednio dobraną do problemu. Następnie wyzwala falę radiową, która działa dokładnie w miejscu wkłucia.

 

Przeciwwskazania do zabiegów AGNES:

 • ciąża
 • cukrzyca
 • infekcje
 • choroby serca/rozrusznik serca
 • metalowe implanty występujące w okolicy zabiegu

 

Sugerowana cena zabiegu – od 1500 zł (w zależności od problemu)

 


Klinika Medycyna Młodości

dr Wioletta Szewczyk

 

Dystrybutor: Infinita

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...