Syreni śpiew w miejskiej dżungli. Stylizacja z morską trapezową spódnicą

Najmodniejsza długość spódnicy tej wiosny to niezmiennie ta sięgająca połowy łydek. Nosiliśmy takie kroje w sezonie jesień zima 2018/2019 i zakładamy je również w czasie cieplejszych miesięcy. Wiosenna moda nakazuje nam bawić się kolorami i cieszyć promieniami słońca. Te wymagania bez żadnych wątpliwości spełnia  zwycięska stylizacja.

Nasza Inspirantka postawiła na plisowaną trapezową spódnicę w iście syrenim wydaniu. A nawiązuje do niego morski kolor pokryty połyskującą poświatą. Od razu na myśl przychodzi nam ogon bajkowej syrenki przemierzającej dno oceanu. W tym przypadku jednak wracamy na ziemię, a dokładniej do miasta, gdzie spod spódnicy widoczna jest zgrabna łydka. I aby ów efekt osiągnąć konieczne są eleganckie szpilki. W proponowanym outficie widzimy idealnie dopasowaną do całości wersję skąpaną w romantycznym odcieniu nude. Koresponduje z bluzkową tuniką wiązaną z boku. Nie da się też nie zauważyć multikolorowej torebki, która wygląda niczym dzieło impresjonistycznego malarza.

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiliśmy wyróżnić stylizację ewylub. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu
#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  5 kwietnia 2019 21:54

  Piękna stylizacja.

  Odpowiedz
  • ewalub  6 kwietnia 2019 18:37

   Dziękuję 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany