Sylwia Grzeszczak w najnowszej kampanii Deichmann: „Bądź wyjątkowa. Bo chodzi o to, żeby być sobą”

Sezon jesienno-zimowy marka Deichmann otwiera kontynuacją współpracy z Sylwią Grzeszczak. Deichmann po raz kolejny prezentuje kolekcje w duchu największych światowych trendów, celebrując indywidualność i wyjątkowość każdej z nas. Najnowsza kolekcja i kampania to inspiracja, by podążać własną ścieżką i zrezygnować z utartych schematów oraz by czerpać z życia pełnymi garściami. Wyjdź przed szereg i zabierz ze sobą innych. Zrób to w rytm piosenki Sylwii pt. „Dżungla”. Bądź wyjątkowa. Bo chodzi o to, żeby być sobą!

Fot. mat. nadesłane

Wyjątkowa kampania marki Deichmann z Sylwią Grzeszczak

Podobnie jak w poprzednim sezonie, marka Deichmann postawiła na współpracę z Sylwią Grzeszczak. Wprowadza nas ona tanecznym krokiem do świata największych trendów obuwniczych. Wokalistka tanecznym krokiem przemierza miasto  i zaraża pozytywną energią. Jest inspiracją i motywuje do tego, aby nie przejmować się opinią innych i słuchać własnej intuicji bo przecież, nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami. Najnowsza kampania Deichmann jest inspiracją, do działania na własnych zasadach i łamania utartych stereotypów. To coś więcej niż zwykła reklama, to piosenka z prawdziwym przesłaniem.

Trendy obuwnicze Jesień Zima 2022/2023

Wśród nowości Deichmann znajdziemy szeroką ofertę mokasynów idealnych na przejściową pogodę. Oprócz tego w kolekcji znalazły się doskonałe alternatywy dla tenisówek, dedykowane dla osób, które poszukują wygodnych butów, na przykład na miejskie wędrówki. Modele od Graceland są nie tylko stylowe (szczególnie te ozdobione ciekawymi pikowaniami), ale są też lekkie i zapewniają wysoką oddychalność.

Outdoorowa kolekcja Catwalk prezentuje idealne połączenie stylu z nowoczesnym komfortem. Najciekawsze modele zostały wyposażone w wodoodporną cholewkę oraz szeroki, masywny obcas – wpisujący się w najgorętsze trendy ze światowych wybiegów. Na szczególną uwagę zasługują też beżowe, lakierowane botki, trapery w kolorze khaki, sznurowane, masywne „traktory” w odcieniach czerni i bieli, a także ciekawy zimowy model w stylu „après ski”.

W najnowszej kolekcji Deichmann znajdziecie też propozycje od Graceland, które ochronią przed wilgocią oraz ujemnymi temperaturami. Buty na traktorze już w zeszłym roku zajęły mocną pozycję i wygląda na to, że pozostaną na honorowym, wysokim miejscu.

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (44 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...